RDR2 vs. Elden Ring

mev12.a

Picopat
Daha fazla  
RDR2 ve Elden Ring alma arasında kararsız kaldım. Şu an sınırlı param var ikisinden birini almak zorundayım. Şimdi Elden Ring alsam sonraki günlerde yaz indirimlerinden sonra RDR2 tekrar 360TL'ye duser mi ya da yaz indirimlerinden sonra Elden Ring tekrar indirime girer mi? Ona gore birini alacağım, diğerinde tekrar indirime girince alacağım.

RDR2 ve Elden Ring alma arasında kararsız kaldım. Şu an sınırlı param var ikisinden birini almak zorundayım. Şimdi Elden Ring alsam sonraki günlerde yaz indirimlerinden sonra RDR2 tekrar 360TL'ye duser mi ya da yaz indirimlerinden sonra Elden Ring tekrar indirime girer mi? Ona gore birini alacağım, diğerinde tekrar indirime girince alacağım.
Şuanki indirimli fiyatları iki oyunda da görmen mümkün olmayacak.Tekrar indirime tabii ki girer ama kur guncelleneceginden dolayı indirimli fiyatlar şimdiki indirimsiz fiyatlara denk olacak gibi duruyor. İki oyun da şaheserdir, Elden ring ile daha uzun bir deneyim edinirsin. Souls türüne aşina değilsen rdr2 al.

İkiside yüksek ihtimalle fena zam yer. Rdr2 bir şaheserdir oynayın oynattırın bu son şans gibi görünüyor.

2 si de mükemmel oyunlar fakat Rdr2 1 tık önde. Bence rdr2 al her oyuncunun oynaması gerekiyor.

Geri
Yukarı