RDR2 vs Elden Ring

Bütçem 2 oyundan birisine uygun, çok az Souls deneyimim var herkes Elden Ring diyor hangisini almak daha mantıklı?
RDR2 güncel hissettirmiyor artık oyun çok güzel ama daha güncel bir deneyimi değerlendirmeni öneririm özellikle souls serisine ilgin varsa. Sonuçta her ne kadar hikaye gibi şeyler önplanda olsa da bazı kişiler oynanış odaklı oyunlar sever. Souls serileri oynanışı önplanda tutar. Bir oyunun en temel taşı oynanıştır. Birde RDR2 fizik motoru Rage nedeniyle fena hantal hissettiriyor. RDR2 de attan inme ile Elden Ring bambaşka.

RDR2 güncel hissettirmiyor artık oyun çok güzel ama daha güncel bir deneyimi değerlendirmeni öneririm özellikle souls serisine ilgin varsa. Sonuçta her ne kadar hikaye gibi şeyler önplanda olsa da bazı kişiler oynanış odaklı oyunlar sever. Souls serileri oynanışı önplanda tutar. Bir oyunun en temel taşı oynanıştır. Bir de RDR2 fizik motoru rage nedeniyle fena hantal hissettiriyor. RDR2 de attan inme ile Elden Ring bambaşka.

O zaman ben Elden Ring alayım RDR2'yi kaçak oynarım :D

RDR2 güncel oyun dünyasının en iyilerindendir. Çok rahat ilk 5’e girebilir. Elden Ring’de çok güzel bir oyundur ama ikisi birbirinden çok farklı.

Daha önce Souls-like bir deneyimin yoksa bence RDR2'den yana tercihini kullan. Ama zam yeme ihtimalini göze alırsan da Elden Ring diyorum. Düşün kararını ver.
ELDEN RING oynadıktan sonra RDR 2 oynadım, RDR bile harikulade olmasına rağmen Elden Ring'in boşluğunu dolduramadı. Zevk meselesi, bence Elden Ring.

Yeni konular

Geri
Yukarı