Sürprizbozan RDR2'de atım öldü

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar atımla gezerken bir tarikat gördüm gittim izlemeye atta beni takip ediyordu, bu s*laklar birini kutsarken yaktı her yeri yanlışlıkla atımda oradaydı gözümün önünde yana yana öldü ağlamak üzereyim, oyundaki en iyi attı Lake ısabella'nın yanından almıştım. Nasıl tekrardan böyle at bulabilirim?

Eki Görüntüle 1427492
Hocam save alamdıysa çıkın.

Hocam Save alamdıysa çıkın.

6 saat olmuş nereden geldim ben buraya.

Tekrar Lake isabel e gidin, aynı yerde yine beyaz at bulacaksiniz, yakalayın. Atiniz her öldügünde Lake isabel de aynı konumdan başka bir beyaz elit at yakalayabilirsiniz.

Arkadaşlar atımla gezerken bir tarikat gördüm gittim izlemeye atta beni takip ediyordu, bu s*laklar birini kutsarken yaktı her yeri yanlışlıkla atımda oradaydı gözümün önünde yana yana öldü ağlamak üzereyim, oyundaki en iyi attı Lake ısabella'nın yanından almıştım. Nasıl tekrardan böyle at bulabilirim?

Eki Görüntüle 1427492

Arkadaşlar benim atım var ama bir de geçici at var ve bundan kurtulamıyorum. Üstünde eyer kaldır işareti çıkmıyor, ahıra gidiyorum satılmıyor orada da gözükmüyor. Ben bundan nasıl kurtulacağım?

YouTube da videolar var ; oyunun en iyi qtı, rdr Arap atı nereden bulurum gibi. Salt lake olması lazım orada karlı bir bölgede nehir kenarında spawn olan beyaz beyaz Arap atı var. Videolara göz at tam yerini ve nasıl yakalaman gerektiğini görebilirsin.

YouTube da videolar var ; oyunun en iyi qtı, rdr Arap atı nereden bulurum gibi. Salt lake olması lazım orada karlı bir bölgede nehir kenarında spawn olan beyaz beyaz Arap atı var. Videolara göz at tam yerini ve nasıl yakalaman gerektiğini görebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı