RDR2'de en sevdiğiniz atlar

Oyun aylardan beri duruyor masaüstümde gerçekten ısınamadım oyuna. Çok yavaş ve sıkıcı geldi bana. Silmeye de kıyamıyorum boyutu çok büyük 😀 Fps oyuncusuyum. Rpg oyunları da oynayan bir insan olarak bana bu oyuna tekrar şans vermemi sağlayacak naçizane bir yorumu olan var mı 🙂 Ne buluyorsunuz yahu bu oyunda.

Oyun aylardan beri duruyor masaüstümde gerçekten ısınamadım oyuna. Çok yavaş ve sıkıcı geldi bana. Silmeye de kıyamıyorum boyutu çok büyük 😀 FPS oyuncusuyum. RPG oyunları da oynayan bir insan olarak bana bu oyuna tekrar şans vermemi sağlayacak naçizane bir yorumu olan var mı 🙂 ne buluyorsunuz yahu bu oyunda.

FPS oyuncusu iseniz normal aslında. FPS oyunlarında oyun hep hızlı ilerler. Ancak RDR2 hikayeli bir oyun olduğu için daha ağır bir tempoda ilerliyor.

Keşke oynayabileceğim bir sistemim olsa.🙁

Turkoman, Beyaz Arap Atı ve Naturalist biri olarak tabii ki Gypsy Cob.
Oyun aylardan beri duruyor masaüstümde gerçekten ısınamadım oyuna. Çok yavaş ve sıkıcı geldi bana. Silmeye de kıyamıyorum boyutu çok büyük 😀 Fps oyuncusuyum. Rpg oyunları da oynayan bir insan olarak bana bu oyuna tekrar şans vermemi sağlayacak naçizane bir yorumu olan var mı 🙂 Ne buluyorsunuz yahu bu oyunda.

Kusursuz bir oyun. Hikayesi, Atmosferi, Karakterleri, Oynanışı, Mekanikleri, Gerçekçiliği, Ayrıntıları.. Her şeyi ile başyapıt.

Shire kullanıyordum sanırsam, dev gibi olan arkadaşlardan. Diğer atlara göre biraz daha hantaldı ama görünümüne bayıldığım için hep onu kullanmıştım. Pişman değilim :D

Oyun aylardan beri duruyor masaüstümde gerçekten ısınamadım oyuna. Çok yavaş ve sıkıcı geldi bana. Silmeye de kıyamıyorum boyutu çok büyük 😀 FPS oyuncusuyum. RPG oyunları da oynayan bir insan olarak bana bu oyuna tekrar şans vermemi sağlayacak naçizane bir yorumu olan var mı 🙂 ne buluyorsunuz yahu bu oyunda.

Hangi bölümdesin. Yavaş yavaş açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı