Ready or Not 79,20 TL

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul

Oyun fazla olmasa da %20 indirimde.

Bu tür oyunları seven herkesin almasını kesinlikle öneriyorum. Oyunu ben daha önce almıştım, oyunu önceden alanlar ayrıca silah ve birkaç şey için daha DLC'yi alabilir.

https://store.steampowered.com/app/1144200/Ready_or_Not/

DLC 158,40 TL

Paramı daha sabah harcamasam DLC'yi alabilirdim.

Ayrıca oyuna büyük ihtimalle zam gelecek yani zamdan önce son indirim olabilir.

Benim ASUS pho RX 550 Low ayarlar kaç FPS açar? Bilen var mı arkadaşlar?
Hocam low ayarlarda FSR ile de güzel FPS'leri alırsınız. Ama low ayarlarda Böyle bir oyunun tadı çıkar mı bilemem. Sisteminiz kaldırmasa bile kütüphanenizde durmalı çünkü çok çok uzun süredir zam bekleniyor bu oyuna.

Bende de RX550 4G+Ryzen 5 5500 16 GB var kasmadan oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Low ayarlarda FSR ile de güzel FPS'leri alırsınız. Ama Low ayarlarda böyle bir oyunun tadı çıkar mı bilemem. Sisteminiz kaldırmasa bile kütüphanenizde durmalı çünkü çok çok uzun süredir zam bekleniyor bu oyuna.

1660 Super ile Ultra ayarlar ya da high ayarlar oynayabilir miyim peki?

Umarım zam yemez hiç param yok ve bu oyunu almak için can atıyorum.

Oyun fazla olmasa da %20 indirimde.

Bu tür oyunları seven herkesin almasını kesinlikle öneriyorum. Oyunu ben daha önce almıştım, oyunu önceden alanlar ayrıca silah ve birkaç şey için daha DLC'yi alabilir.

https://store.steampowered.com/app/1144200/Ready_or_Not/

DLC 158,40 TL

Paramı daha sabah harcamasam DLC'yi alabilirdim.

Ayrıca oyuna büyük ihtimalle zam gelecek yani zamdan önce son indirim olabilir.
Kaç kişilik ekiple oynanıyor bu oyun ? 2-3 arkadaş oynarsak keyif alabilir miyiz ?

1660 Super ile Ultra ayarlar ya da high ayarlar oynayabilir miyim peki?
Ultrada oynarsınız. Ben GTX 1080 ile (3060 performansına yakın) Ultra 80 FPS oynuyorum. İşlemcinie de bağlı benim İşlemcim R5 2600X darboğaz yapıyor. Sizin İşlemciniz iyiyse benden daha iyi FPS alabilirsiniz.

Geri
Yukarı