Ready or Not 79,20 TL

Sons of The Forest'ın fiyatına değer bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca oyunda deli gibi optimizasyon sorunu vardı sistem gereksinimleri de çok yüksek.

Bencede The Forest kadar saran bir oyun değil. Ne demişler her şeyin eskisi iyidir.

Türünde güzel oyundur ve 79 TL'de gerçekten uygun. Daha da indirim almaz. İndirimi bittiğinde, muhtemelen en az %200-300 arasında zam alacaktır. Kaçırmamakta fayda var.

Türünde güzel oyundur ve 79 TL'de gerçekten uygun. Daha da indirim almaz. İndirimi bittiğinde, muhtemelen en az %200-300 arasında zam alacaktır. Kaçırmamakta fayda var.

Zaten bayağıdır da zam bekleyen bir oyun Resident Evil Village gibi oda çok uzun zaman ucuz fiyatlarda kaldı fakat zamlandı.

Hocam Ready or Not alsammiki diye düşünüyorum ama arkadaşlarım almıyor oyunu sizde tek başına sarmaz diyorsunuz kararsiz kaldım
Steam cüzdanda 120 TL var.

Benim çöp PCem'de azıcık kasma oldu PC yenileyip tekrar oynamayı düşünüyorum bana paşa arkadaşım önermişti oyunu gerçekten iyi ki önerdi ben 99 TL aldım ama -20 bir indirim olmuş pek bir zararım yok çünkü oyun harika parasını hak ediyor Online kısmına gelecek olursak Online oyuncular çok fazla yani Online doluluğu var oyunun ben girdiğimde birkaç oyuncuyla girdik ve çatışma yaşadık çok zevkliydi İngilizce az bildiğim için direktifler veriyorduk birbirimize Allah'dan türklere denk gelmemiştim tek başınıza oynayabilirsiniz rahatlıkla sıkıntı yok ama türklere denk gelirseniz orasını bilemem çünkü türklerde toxiclik zirvede.

Benim çöp PCem'de azıcık kasma oldu PC yenileyip tekrar oynamayı düşünüyorum bana paşa arkadaşım önermişti oyunu gerçekten iyi ki önerdi ben 99 TL aldım ama -20 bir indirim olmuş pek bir zararım yok çünkü oyun harika parasını hak ediyor Online kısmına gelecek olursak Online oyuncular çok fazla yani Online doluluğu var oyunun ben girdiğimde birkaç oyuncuyla girdik ve çatışma yaşadık çok zevkliydi İngilizce az bildiğim için direktifler veriyorduk birbirimize Allah'dan türklere denk gelmemiştim tek başınıza oynayabilirsiniz rahatlıkla sıkıntı yok ama türklere denk gelirseniz orasını bilemem çünkü türklerde toxiclik zirvede.
Oyunda Türklere denk gelmediysen nasıl oluyor da toksik olduklarını ima edebiliyorsun? 300 saati aşkın oynadım, GLID'in özel Discord'unda yabancılarla da oynadım rastgele matchmaking'de Türklerle de, iki taraf da troll oluyor tabii ancak Türklerle PÖH rolü yapıp ara sıra sivil vurmak yabancılarla tryhard olmaktan çok daha eğlenceliydi benim için. Şu her oyunda kendi milletinizin oyuncularına laf atmayı bırakın, hiçbir şeyi düzeltmiyor.

Oyunda türklere denk gelmediysen nasıl oluyor da toksik olduklarını ima edebiliyorsun? 300 saati aşkın oynadım, glıd'in özel Discord'unda yabancılarla da oynadım rastgele matchmaking'de türklerle de, iki taraf da troll oluyor tabii ancak türklerle PÖH rolü yapıp ara sıra sivil vurmak yabancılarla tryhard olmaktan çok daha eğlenceliydi benim için. Şu her oyunda kendi milletinizin oyuncularına laf atmayı bırakın, hiçbir şeyi düzeltmiyor.
Hocam CS:GO'da şahit oldum buna bombayı çözeceğine çözmemesi filan Ready or Not'da da tek başına girdiğinde Türklerden trollerin filan toxiclerin olduğunu söyleyen çok insan oldu inanırım yani. Demek ki size denk gelmemişler hocam gelmesinler zaten insanın sinirini bozarlar.

Hocam CS:GO'da şahit oldum buna bombayı çözeceğine çözmemesi filan Ready or Not'da da tek başına girdiğinde trollerin filan toxiclerin olduğunu söyleyen çok insan oldu inanırım yani. Demek ki size denk gelmemişler hocam gelmeşinler zaten insanın sinirini bozarlar.
CS her gün bir milyonu geçen oyuncu sayısına ulaşıyor tabii ki sıkıntılı tiplemeleri görürsün ancak 24 saatte en fazla ortalama 3 bin oyuncuyu gören oyunda sıkıntı tipleme görmek hele hele Türk sıkıntılı tiplemeyi görmek çok daha nadir

Yeni konular

Geri
Yukarı