Ready or Not 79 TL

Oyun güzel fakat çok aşırı gerçekçi yani tek başıma baskın yapıyorsam en ufak açıya bile bakmasan 2 mermide hatta bazen tek mermide ölüyorsun. Botların kontrolü kolay değil solo olarak hard kasılmanız gereken bir oyun CS:GO'dan daha fazla aim istiyor 😁 bazı yerde.

Ucuz yollusu var isteyenler için Zero hour.

Onda da binbaşı özçelik oluyorsun 20 saatte deniz komandosu oldum o oyunda.

Oyunun oynanış süresi ne kadar?

Tek başına oyun ile gelen haritaları oynarsanız çabuk sıkılırsınız, arkadaşlarla bayağı götürür. Hikayesi bazı görevlerde gizli, onlarda görevlere - haritalara özel. Mod yükleyerek oynama süresini daha da arttırabilirsiniz.

Almayı düşünenlere almasını tavsiye ediyorum, bu oyunun zam yemesi yüksek olasılık.

Arkadaşlar hardcore 4 k CS saati olan biriyim CS'yi bırakmayı düşünmüyorum da yanında 2-3 oyun oynayayım diyorum bunu oynasam sararmı acaba tek oynayacağım oynamadıktan sonra zam yemesi benim için önemli değil sadece tek sararmı bunu merak ettim.

Oyun güzel fakat çok aşırı gerçekçi yani tek başıma baskın yapıyorsam en ufak açıya bile bakmasan 2 mermide hatta bazen tek mermide ölüyorsun. Botların kontrolü kolay değil solo olarak hard kasılmanız gereken bir oyun CS:GO'dan daha fazla aim istiyor 😁 bazı yerde.

Onda da binbaşı özçelik oluyorsun 20 saatte deniz komandosu oldum o oyunda.
Evet msü ye gitmek yerine onu aldım pynadın

Tek başına oyun ile gelen haritaları oynarsanız çabuk sıkılırsınız, arkadaşlarla bayağı götürür. Hikayesi bazı görevlerde gizli, onlarda görevlere - haritalara özel. Mod yükleyerek oynama süresini daha da arttırabilirsiniz.

Almayı düşünenlere almasını tavsiye ediyorum, bu oyunun zam yemesi yüksek olasılık.
2 arkadaş oynanır mı?

Geri
Yukarı