Ready or Not 79,20 TL

Ultrada oynarsınız. Ben GTX 1080 ile (3060 performansına yakın) Ultra 80 FPS oynuyorum. İşlemcinie de bağlı benim işlemcim R5 2600X darboğaz yapıyor. Sizin işlemciniz iyiyse benden daha iyi FPS alabilirsiniz.

O işlemcinin darboğaz yapmaması lazım hocam 3060 ve 2080 Ti ile kullananlar var.

O işlemcinin darboğaz yapmaması lazım hocam 3060 ve 2080 Ti ile kullananlar var.
Hayır yapıyor. Kullanan var ancak onlar da darboğaz görüyor büyük ihtimalle. Hatta 2080 Ti diyorsunuz darboğaz yapmaması imkansız baya bir darboğaz olur.
ETS2, Crysis, Ready or Not ve bazı diğer oyunlarda düşük ayara çekersem yüksek ile aynı FPS'i alıyorum.

İşlemcide sıkıntım yok GTX 1050 Ti 16 GB RAM 32 inç monitörde orta ayarlarda kaç FPS alırım?
İşlemci nedir? Orta ayarlarda sorun yaratmaz gibime geliyor. İşlemciniz de iyiyse güzel FPS alırsınız böyle oyunlar işlemci üzerine ağırlıklı daha çok.

Hocam Ready or Not alsammiki diye düşünüyorum ama arkadaşlarım almıyor oyunu sizde tek başına sarmaz diyorsunuz kararsiz kaldım
Steam cüzdanda 120 TL var.
Tek başınıza bile olsanız kesinlikle alın. Ekstra olarak Sid Meier's civilization oyununu öneririm 20 TL'ye satılıyor şuan.

Eğer Ready or Not gibi rekabetçi bir oyun arıyorsanız Zero Hour'u önerebilirim.
Tek başınıza sarıyor bu arada Ready or Not ama rekabetçi olmaması kötü.

Hocam CS:GO'da şahit oldum buna bombayı çözeceğine çözmemesi filan Ready or Not'da da tek başına girdiğinde Türklerden trollerin filan toxiclerin olduğunu söyleyen çok insan oldu inanırım yani. Demek ki size denk gelmemişler hocam gelmesinler zaten insanın sinirini bozarlar.
Bir ara ben oyun bul tarzı bir seçenek var ya ondan rastgele bir oyuna girdim oyunda türkler vardı ve sivilleri bile öldürüyorlardı.

Ama türklere bağlamamak lazım yalnızca çünkü aynısını yabancılar da yapabiliyor.

Oyun fazla olmasa da %20 indirimde.

Bu tür oyunları seven herkesin almasını kesinlikle öneriyorum. Oyunu ben daha önce almıştım, oyunu önceden alanlar ayrıca silah ve birkaç şey için daha DLC'yi alabilir.

https://store.steampowered.com/app/1144200/Ready_or_Not/

DLC 158,40 TL

Paramı daha sabah harcamasam DLC'yi alabilirdim.

Ayrıca oyuna büyük ihtimalle zam gelecek yani zamdan önce son indirim olabilir.
Zam yeni sürüm gelince gelecek. Her türlü zam gelecek.

Hayır yapıyor. Kullanan var ancak onlar da darboğaz görüyor büyük ihtimalle. Hatta 2080 Ti diyorsunuz darboğaz yapmaması imkansız bayağı bir darboğaz olur.
ETS 2, Crysis, Ready or Not ve bazı diğer oyunlarda düşük ayara çekersem yüksek ile aynı FPS'i alıyorum.

Hocam kullananlar genelde 2K ya da OC yaparak kullanıyor. Etrafımda kullanan örneği var. Stok halde yapması biraz normal zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı