Realme 3 Pro vs Redmi Note 8 vs A50

Ahmet435626

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba öncelikle. 2000 altı telefon bakıyorum. 1 ya da 2 aya kadar alabilirim. Gönlümden Realme 3 Pro geçiyor ama şarj soketi, garantisi ve aklımdaki diğer rakipleri kafamı karıştırıyor. Realme 3 Pro, Redmi Note 7-8, mİ A3, A50, Mate 20 Lite falan. Normal bir kullanıcıyım. Oyunumu oynarım (aşırıya kaçmadan), film izlerim, kamerayla fazla işim olmaz ama yine de iyi olursa güzel olur. Garantiler hakkında fazla bir bilgim yok. Kütahya'da oturuyorum. Garanti de önemli. Sorunsuz bir telefon olursa çok güzel olur. Uzun süre kullanabilirim alırsam. Sorun çıkarmaması iyi olur. Sizce ne yapmalıyım?

Realme 3 hakkında bilgim yok ama diğerlerinden redmi note 7 yi seçerdim. Note 8 de fazla birşey yok SD 665 koyup yollamışlar. Antutu dan puanlara bakılırsa (bildiğime göre aralarında 200tl fiyat var) ufak farklar var ve ben almaya değer bulmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı