Realme 5 Pro vs Redmi Note 8 Pro

283156

Megapat
Makaleler
2
Her şeyini düşünürek söyleyiniz, kamerası, görüntüsü, RAM'i, perfonması, güncelleme alınmasıyla, garantisiyle ölçüp biçerek hangisini önerirsiniz?
Her şeyini düşünürek söyleyiniz, kamerası, görüntüsü, RAM'i, perfonması, güncelleme alınmasıyla, garantisiyle ölçüp biçerek hangisini önerirsiniz?

Arkadaşlar başlığı yanlış yazdım. Red mi note 8 olacaktı . Nasıl düzeltebilirim ?

Son düzenleme:
Performans, RAM, CPU, GPU olarak Note 8 PRO daha iyi. Kamera karşılaştırmalarına bakmadım Note 8 PRO daha iyi olabilir.

Fiyat olarak Realme 5 PRO daha ucuz. Batarya olarakta iki modelin performansı benzer olacaktır.

Güncelleme konusunda her iki cihazda yeni sayılır, 2021 yılına kadar güncelleme alacaklardır.
Ghost Screen ne oluyor?
Hayalet ekran, örneğin Twitter'a girdin, sonra İnstagram'a girdin diyelim, Twitter yazıları İnstagram'da görünüyor, başka uygulamalar içinde geçerli fark etmez.

Performans, RAM, CPU, GPU olarak Note 8 PRO daha iyi. Kamera karşılaştırmalarına bakmadım Note 8 PRO daha iyi olabilir.

Fiyat olarak Realme 5 PRO daha ucuz. Batarya olarakta iki modelin performansı benzer olacaktır.

Güncelleme konusunda her iki cihazda yeni sayılır, 2021 yılına kadar güncelleme alacaklardır.

Hayalet ekran, örneğin Twitter'a girdin, sonra İnstagram'a girdin diyelim, Twitter yazıları İnstagram'da görünüyor, başka uygulamalar içinde geçerli fark etmez.

Yazdığın için teşekkür ederim ama ben yanlışıkla pro yazdım ve ben red mi note 8 vs real me 5 pro yu sorcaktım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200130-192754_Google.jpg
    Screenshot_20200130-192754_Google.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 53
Tasarım olarak baktığımda kesinlikle Realme 5 Pro. Benim kendi fikrimdir ben kendim kameranın ortada olmasını sevemiyorum. Redmi Note 8 Pro için konuşuyorsak kameraların konumu benim için hiç estetik değil. Sırf bu yüzden Realme 5 pro seçerim.

Performans ve donanım olarak Realme 5 PRO daha üstün bir cihaz. Batarya olarakta daha iyi. Fiyat olarak Note 8 daha ucuz.

Arka kamera olarak Note 8 biraz daha başarılı. Note 8 modelinde Samsung sensör var, Realme modelinde Sony sensör var. Ön kamera olarak ise 5 PRO daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı