Realme 7 vs Xiaomi Poco X3

Bütçe
3000-4000tl

ApokadirGNS

Decapat
Yer
Kahramanmaraş, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Dual 2 Core E7300
AMD Radeon HD 4350
Asus P5KPL-AMSE
DDR2 2*2GB 667Mhz
Meslek
Öğrenci - Eczane Teknisyeni
Öncelikle merhabalar. Sizden bir öneri alacağım. Realme 7 ve Poco X3 cihazları arasında bir seçim yapmam gerek. Benim için stabil performans önemli. Ekran AMOLED olsun IPS LCD olsun kullanırım. Kameraları, batarya, şarj süreleri ve ekranları her ikisi içinde benim için yeterli ve o yüzden birer kriter değiller. Önemli olan oyunlarda stabil performans vermesi ve yazılımı iyi olması. Bazı kullanıcılar Redmi Note serisindeki gibi performans konusunda çok şikayet var. Hele hele oyunlarda 1-2 saat sonucunda ısınma ve drop sıkıntıları varmış. Realme 7 tarafından bir şikayet almadım, artısı olarak Realme 6 kullanan bir arkadaşım yazılım konusunda gayet iyi ve performans konusunda problemi olmadığını söyledi. Son olarak eklemek istiyorum. Lütfen başka telefon önermeyin, sadece bu 2 telefondan birini alacağım. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Poco X3 NFC Realme 7 den özellik olarak daha üstün gözüküyor. Fakat işlemcisi zamanla problem yaşatabilir

Poco X3 NFC Realme 7 den özellik olarak daha üstün gözüküyor. Fakat işlemcisi zamanla problem yaşatabilir
Snapdragon 732g mi problem yaratabilir, Helio G95 mi?

Bende bir yakınıma Poco X3 NFC aldırdım.Şuan çok memnun.Oğluda yüksek grafikte oyunlar oynuyormuş,herhangi bir sıkıntı yok.X3 NFC alabilirsiniz.

Kağıt üstünde POCO X3 üstün gibi gözükse de REALME 7 sizi üzmeyecek bir cihazdır. Ben olsam REALME 7 alırdım. Pek bir farkları yok sadece Realme tarafının işlemcisi daha üstün Poco 120hz vs. Kamera tarafını bilemeyeceğim ama tasarım olarak - bence- Poco rezalet, hem de çok ağır bir telefon. Kronik sorunları da cabası.

Yeni konular

Geri
Yukarı