Realme C25 alınır mı?

LynxC

Hectopat
Kardeşim için telefon bakıyoruz. 13 yaşında. Özellikleri iyi gibi geldi. 2300 liraya buldum şu anda. Genelde video izliyor. Şarj hakkında bir sorun yaratır mı? Günde 5 saat civarı kullanıyor bazen. Fazla oyun oynamıyor.

Kardeşim için telefon bakıyoruz. 13 yaşında. Özellikleri iyi gibi geldi. 2300 liraya buldum şu anda. Genelde video izliyor. Şarj hakkında bir sorun yaratır mı? Günde 5 saat civarı kullanıyor bazen. Fazla oyun oynamıyor.

C21 kullanıyorum. Cihaz özellikle pil için optimize edilmiş desek yanlış olmaz. C25 ile aynı seri C21. merak ettiğiniz soru varsa sorabilirsiniz.

Günde kaç saat kullanıyorsunuz? Şarj ne kadar dayanıyor?

Parlaklığı Full'de sürekli kullanımda altı saat gidiyor yüzde on beş yirmi filan kalıyor. Clash of Clans Twitter YouTube Chrome arasında gidip geliyorum genelde. Ve ben pili fullemiyorum o yüzden net bir rakam veremem. İstersen yarın pili fulleyip akşam SS atarım. Bu arada telefonun kamerasından da memnunum. Arkadaşlarla buluştuğumuzda selfileri ben çekerim. Pil ve kamera için alınır. Oyun performansı ise ortalamanın altında ama fiyat segmentine göre yorumlamak lazım.

Bende alacağım ama Samsung Galaxy M21, Realme c25 ve General Mobile 21 Plus arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

Şu an C25'imden yazıyorum. Telefondan oldukça memnunum. Pil süresi, tasarımı, kamerası, yazılımı ve her ne kadar oyun telefonu olmasa da ağır oyunlar oynamadığım için oyun performansı beni tatmin etti. Telefon zaten yeni. Android 12 ve Realme UI 3.0 güncellemesi aldığı zaman daha da performanslı hale gelir diye düşünüyorum. Tavsiye ederim. Yaklaşık 1-2 hafta önce 1 günlüğüne 2100 TL'ye düştüğünde almıştım. Şu an ki fiyatı 2355 TL. Bana kalırsa bu fiyata değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı