Çözüldü Realme C25s'in işlemcisi ayarlarda G85 gözüküyorken GPU Z'de MediaTek Helio G80 gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Ekran kırıldı ve 1000 lira ekran, 200 lira işçilik denerek değişim sağlandı. Bana ekran gövde oranı düşmüş gibi geldi. Yan sanayi olabilir mi? Bu paraya yan sanayi olması normal mi? Ayrıca GPU Z uygulamasında işlemci için MediaTek Helio G80 yazıyor fakat ayarlarda cihaz hakkında kısmında ise G85 yazıyor. Bende G85 diye biliyorum. Neden böyle? Yoksa işlemciyi mi çaldı tamirci?

Telefon Realme C25s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
3D Mark ile test ettim ve orada her şey olması gerektiği gibi. Uygulama sıkıntılı imiş. Teşekürler.
3D Mark ile test ettim ve orada her şey olması gerektiği gibi. Uygulama sıkıntılı imiş. Teşekürler.

Çözüm
Ekran kırıldı ve 1000 lira ekran, 200 lira işçilik denerek değişim sağlandı. Bana ekran gövde oranı düşmüş gibi geldi. Yan sanayi olabilir mi? Bu paraya yan sanayi olması normal mi? Ayrıca GPU Z uygulamasında işlemci için MediaTek Helio G80 yazıyor fakat ayarlarda cihaz hakkında kısmında ise G85 yazıyor. Bende G85 diye biliyorum. Neden böyle? Yoksa işlemciyi mi çaldı tamirci?

Telefon Realme C25s.

Yanlış gösteriyordur benim telde Helio G95 var ama o uygulamada Helio G90 yazıyor. Bu ara işlemci değiştiremezler değiştirmiş olsalardı telefon açılmaz. G85 işlemci var o cihazda.

Geri
Yukarı