Realme GT 2 Pro alınır mı?

Furkanreiss

Centipat
Vatan'dan kulaklık ile birlikte siyah rengi sipariş vermiştim ama bazı konuları okuyunca içimi karartılar yok kasa kalitesi kötü yok marka kötü yok işlemci sıkıntılı iptal etmeli miyim?
Bu telefon alınır mı?
Bu arada tek Türkiye değil global pazarda da fiyatı çok düşük şu an 12 GB RAM 256 GB hafızalık modeli AliExpress de 9 bin TL.
M52'den geçmeyi düşünüyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle fiyat hakkında şunu diyeyim, AliExpress'de satılan model Çin versiyonu ve globale göre çok daha ucuz fiyata sahip, tüm Çinli üreticiler için geçerli bu durum. Şu an global fiyatı 500 Euro, çıkış fiyatı ise 650 Euro 8/128 modeli. Vergiler dahil Türkiye'de 21 bin TL'den aşağıya olması mümkün değil ama Realme zararına sattı ve bitti zaten artık 13 binden almayı düşünen varsa yazık olur. Eğer iptal etme gibi bir komikçe hareket yaparsan salisesinde forumlardan bir kullanıcı kapar, mis gibi de 20 bin kusür TL'lik amiral gemisini 13 bin TL'ye almış olur. İşlemci samsung üretimi ama Realme GT 2 Pro testlerini de izlersen 8 gen 1 kullanan telefonlar arasında en az throotle yiyen, en az performans kaybı yaşayan ve pil performansı da S22 Ultra'dan dahi daha iyi olan bir amiral gemisi.

Sarı forumda 25 sayfada bu cihazı gömen çok olmuş
Gömenler stok bulsa salisesinde elindeki telefonu satıp bunu almak için kuyruğa girecek insanlar. Sarı satış sitesinde 15 binden peynir ekmek gibi gidiyor telefon. Ayrıca Realme bir marka değil, Oppo'nun başka isimle logo bastığı bir marka. Yani Çin'in en büyük telefon üreticisi olan Oppo'dur Realme. Xiaomi-Redmi gibi düşünün.

Vatan'dan kulaklık ile birlikte siyah rengi sipariş vermiştim ama bazı konuları okuyunca içimi karartılar yok kasa kalitesi kötü yok marka kötü yok işlemci sıkıntılı iptal etmeli miyim?
Bu telefon alınır mı?
Bu arada tek Türkiye değil global pazarda da fiyatı çok düşük şu an 12 GB RAM 256 GB hafızalık modeli AliExpress de 9 bin TL.
M52'den geçmeyi düşünüyordum.

O fiyata iPhone daha iyi.

Oradakilerin çoğunun bu cihazı bir kerecik eline aldığı bile meçhul. Ayrıca uygun bir fiyata almışken iptal etmeyin derim her zaman böyle bir fırsat yakalayamayabilirsiniz.
İphone 12 Mini ve Xiaomi 11T kullanıcısıyım, elimdeki telefonları satıp bu telefona geçiş yapmayı düşünüyorum tamamen. Çıktığı gecesine hemen kendime ve babama sipariş geçtim. Babama da 3 yıl önce Realme 6 aldırmıştım hala da kusursuz şekilde kullanmaya devam ediyor. Yıllardır hem hobi olarak telefon al satla uğraşan hem de bu işi seven biri olarak son 4 yıldır gördüğüm en büyük telefon kuponu Realme GT 2 Pro'dur. Alan şanslı kişiler iptal etmek gibi hataya düşerse sadece ah be naptım diye ağlayacaklardır. Turuncu forumda kulaklık için iptal eden kullanıcı şu an başkalarından daha yüksek fiyata almak için çabalıyor telefonu. Bu bile yeterli olayın derecesini anlatmaya.

Telefon iyi iptal etmeyin fakat 1-2 arkadaş gördüm telefondan uzay teknolojisi gibi bahsediyorlar. Abartılacak bir durumu yok emsallerinden 1 tır ileride ve daha ucuza satılan bir telefon. Yani siz şimdi S21FE S22 alsanız bu telefonla arasında yine uçurum olmayacak. Öyle bir abartıldı ki sanki kıyaslanan telefonlar bunun yanında 3310 kalıyor da bu uçuyor gibi. Her sene böyle abartılan bir telefon oluyor zaten. Maksimum 2 seneye de o telefonlar perte çıkıyor. Zaten çoğu kullanıcının en fazla 4 yıl kullanabildiği bir cihaz bu. Aynı fiyata aldığınızı da bunu da aynı süre sıkıntısız kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı