Realme GT Master Edition alınır mı?

Cengiztr

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Ailem bana eylül ayında ilk telefonumu alacak ve çok mutluyum. Azerbaycan'da yaşıyorum ve bana Azerbaycan'ın parasıyla 800 manat limit koydular. Ben ilk önce Samsung A53 düşündüm sonra Exynos işlemcili olduğu için A53e pek ısınmadım sonra POCO X5 modelinin özelliklerine baktım lakin biraz oyun odaklı olduğu için kamerasının kötü olduğunu gördüm ve daha sonra Realme GT Master'ı gördüm ve çok beğendim işlemcisi ve kamerası güzel 4 k 30 FPS video çekimi yapıyor oyunlarda da güzel performans sergiliyor fiyatı da iyi ve son olarak telefonun gri renginin tasarımı çok hoşuma gitti. Size Realme GT Master alınır mı? Not: Realme GT Master'in Azerbaycan'da fiyatı 799 manat.

Biri bana yardım edebilir mi?

Öncelikle herkese merhaba. Ailem bana eylül ayında ilk telefonumu alacak ve çok mutluyum. Azerbaycan'da yaşıyorum ve bana Azerbaycan'ın parasıyla 800 manat limit koydular. Ben ilk önce Samsung A53 düşündüm sonra Exynos işlemcili olduğu için A53e pek ısınmadım sonra POCO X5 modelinin özelliklerine baktım lakin biraz oyun odaklı olduğu için kamerasının kötü olduğunu gördüm ve daha sonra Realme GT Master'ı gördüm ve çok beğendim işlemcisi ve kamerası güzel 4 k 30 FPS video çekimi yapıyor oyunlarda da güzel performans sergiliyor fiyatı da iyi ve son olarak telefonun gri renginin tasarımı çok hoşuma gitti. Size Realme GT Master alınır mı? Not: Realme GT Master'in Azerbaycan'da fiyatı 799 manat.

X5 Pro kamera vasat. Soğutması yok. GT Master alınabilir.

Oyun oynayacaksan exynos işlemcili alma. Cpu güzel olsa bile çok limit koyuyorlar. 60 fps alacağın yere 30 alırsın. Samsung mediatek dimensty olanlar alınabilir. X5 Pro 5G kullanıyorum sorularini alabilirim. @Cengiztr

Son düzenleme:

Ülkenizde ki fiyatları tam olarak bilemiyorum. Öğrenebileceğimiz bir site var mı ? Qiymeti.net pek ayrıntılu değil gibi.

Ülkenizde ki fiyatları tam olarak bilemiyorum. Öğrenebileceğimiz bir site var mı? Qiymeti.net pek ayrıntılu değil gibi.

Hocam kontakt.az ve irshad ülkenin en büyük teknolojik alet satıcılarından.

X5 Pro kamera vasat. Soğutması yok. GT Master alınabilir.

Oyun oynayacaksan Exynos işlemcili alma. CPU güzel olsa bile çok limit koyuyorlar. 60 FPS alacağın yere 30 alırsın. Samsung MediaTek dimensty olanlar alınabilir. X5 Pro 5G kullanıyorum sorularini alabilirim. @Cengiztr

Hocam benim tek korkum Realme GT Master'ın gitgide yavaşlama ihtimali. Sizce böyle bir ihtimal var mıdır?

Hocam benim tek korkum Realme GT Master'ın gitgide yavaşlama ihtimali. Sizce böyle bir ihtimal var mıdır?
Alacağın en mantıklı 3 cihaz;
•realme GT Master Editon
•Samsung A53
•Samsung A33

Orta seviye Android cihaz alıyorsun. İleride ki yıllarda tabii ki performans kaybı olacak.

Alacağın en mantıklı 3 cihaz;
•realme GT Master Editon
•Samsung A53
•Samsung A33

Orta seviye Android cihaz alıyorsun. İleride ki yıllarda tabii ki performans kaybı olacak.
Custom rom ilaç gibi geliyor. Ozellikle mi cihazlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı