Realme GT2 vs Samsung S21 FE

eutrias

Decapat
Yeni bir telefon alacağım. Benim için önemli olan şey ekran canlılığı ve en önemlisi batarya. Sizce hangisini almalıyım?
Not Realme GT2 Pro değil, normal versiyon.

Kamera, arayüz ve sosyal medya entegrasyonu tarafından S21 FE'nin ezici bir üstünlüğü var, güncelleme desen S21 FE Android 16 alacak, GT2 Android 15 alacak. Yonga desen benzerler, batarya desen GT2'yi bilmiyorum ancak S21 FE 7-8-9 saatleri doğru düzgün çeken SIM kartı ile veriyor. GT2'nin üstün olduğu nokta yok.

Kamera, arayüz ve sosyal medya entegrasyonu tarafından S21 FE'nin ezici bir üstünlüğü var, güncelleme desen S21 FE Android 16 alacak, GT2 Android 15 alacak. Yonga desen benzerler, batarya desen GT2'yi bilmiyorum ancak S21 FE 7-8-9 saatleri doğru düzgün çeken SIM kartı ile veriyor. GT2'nin üstün olduğu nokta yok.

Hocam girdiğim S21 FE konularında %99 bataryaya laf edilmiş ve benim içinde batarya çok önemli şu an gerçekten arada kaldım GT2 almaya çok kararlıydım ama şu an yorumlara eleştirilere bakmak için yazdığımda normal GT 2 konusu bulamadım bile :/

Hocam girdiğim S21 FE konularında %99 bataryaya laf edilmiş ve benim içinde batarya çok önemli şu an gerçekten arada kaldım GT2 almaya çok kararlıydım ama şu an yorumlara eleştirilere bakmak için yazdığımda normal GT 2 konusu bulama

S21 FE'nin pili kötü değil, bu dediğimin aksini iddia edebilecek herhangi bir argümanda yok. Adam yarım yamalak çeken mobil veri ile 5 saat ekran süresi alıyor sonra DH S21 FE Ana konusuna pil kötü diye zırvalıyor.

Burada yüzlerce S21 FE kullanıcısı açık ekran sürelerini paylaşmış, göz atabilirsin.

Hocam girdiğim S21 FE konularında %99 bataryaya laf edilmiş ve benim içinde batarya çok önemli şu an gerçekten arada kaldım GT2 almaya çok kararlıydım ama şu an yorumlara eleştirilere bakmak için yazdığımda normal GT 2 konusu bulamadım bile :/
GT 2 kamera hariç üstün S21 FE'dan. Performans ve verimlilik (batarya) açısından daha iyi bir cihaz.

Hocam 3 gündür telefon bakıyorum 5K bütçeden 15k bütçeye geldim kafayı yiyicem birisi biraz yükselt şu çok iyi diyor yorumlarına gidiyorum o kötü bak bu daha iyi deniyor yoruldum gerçekten.

Geri
Yukarı