Realme GT2 vs Samsung S21 FE

Bütçe
15000 civarı esneklik payı var.

sekerlipencere

Picopat
Daha fazla  
Çok oyun oynayan bir insan değilim, fotoğraf, sosyal medya tarzı takılıyorum aklımda iki model var. Hangisini önerirsiniz veya başka hangi modeli tavsiye edersiniz?

Aklımdaki modeller:
Realme GT2
Samsung S21 FE

MediaMark gibi bir dükkanda denedim ve S21 FE çok güzel, şimdi az daha araştırdım özellikleri de genel kullanım için iyi. Size yeter yani.

Üstteki yoruma da katılıyorum.

Realme GT2'nin kasası legen plastiğinden yapılmış gibi, S21FE daha iyi bence.
Sağol dostum.

MediaMark gibi bir dükkanda denedim ve S21 FE çok güzel, şimdi az daha araştırdım özellikleri de genel kullanım için iyi. Size yeter yani.

Üstteki yoruma da katılıyorum.
Teşekkürler bazı youtube videolarında batarya ömrünün yetersiz olduğu söyleniyor ama doğru mu acaba ?

@sekerlipencere hocam çok abartılı kullanmayacaksanız bir gün rahat götürür. Yani fotoğraf çekip konuşup cebinize koymalık bir telefon. Ama batarya değiştirilir bence. Sitesinde baktım 22 saat kadar dayanırmış.

Sağ ol dostum.

Teşekkürler bazı YouTube videolarında batarya ömrünün yetersiz olduğu söyleniyor ama doğru mu acaba?

Batarya konusunda sıkıntılı ama S22 gibi sıkıntılı değil, Realme alıp ileride pil ve tamir desteği bulamama sorunu yaşarsın ve güncelleme desteği çok kısıtlı.

S21 FE Android 15 sürümünü alacak olan bir model.

Batarya konusunda sıkıntılı ama S22 gibi sıkıntılı değil, Realme alıp ileride pil ve tamir desteği bulamama sorunu yaşarsın ve güncelleme desteği çok kısıtlı.

S21 FE Android 15 sürümünü alacak olan bir model.
S22 gibi sıkıntılı aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana kalırsa 5 saat asosyal olmayan biri için yeterli. Ne S22 ne de S21 FE sıkıntılı. Mobil veride 5 saat çevresi SoT alırsınız.
WIFI ile 7-8 saat.

Geri
Yukarı