Realtek'de ekolayzer çalışmıyor

thomasjames

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800X - RTX 2060 Ventus - 16 GB RAM
RAM
Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (3200MHz DDR4 CL16)
SSD veya HDD modeli
James Donkey 480GB
Ekran kartı
RTX 2060 Ventus XS OC
Anakart
B450M Pro
İşlemci
Ryzen 7 5800X
Selam, Windows 11 güncellemesinden sonra Audio Realtek HD uygulamasını kullanamıyorum. Normalde Windows 10'da iken Equalizer'i kendim ayarlıyordum fakat şu an çalışmıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_94.png
    Screenshot_94.png
    55,9 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Windows 11 güncellemesinden sonra Audio Realtek HD uygulamasını kullanamıyorum. Normalde Windows 10'da iken Equalizer'i kendim ayarlıyordum fakat şu an çalışmıyor.

Ses geliyor ama equalizer çalışmıyor ise Realtek'i DDU ile güvenli mod da kaldırdıktan sonra anakartın üretici sitesinde bulunan Realtek driverini indirip kurun. Eğer ses takıntınız var ise size çok yararlı bir yazılım önerebilirim. İsmi bongiovi dps. Kurulum dosyasını internette biraz zor bulursunuz genel de virüslü oluyor ama ben çok memnunum. İsterseniz kurulum dosyasını Gmail üzerinden gönderebilirim.

Biraz ses takıntım var ya da kurcalamayı seviyorum diyelim. MSI'ın kendi sitesinde sayfa yüklenmiyor. Dediğiniz programı alabilirim.

Biraz ses takıntım var ya da kurcalamayı seviyorum diyelim. MSI'ın kendi sitesinde sayfa yüklenmiyor. Dediğiniz programı alabilirim.

Hotmail veya Gmail verin göndereyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı