Recep Baltaş vs Ali Güngör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Challenge videoları falan bana çok saçma geliyor. Sanki abone kasmak için yapılmış şeyler gibi.

Kimin kazanacağını Technopat abonelerinin bir çoğu muhtemelen biliyordur fakat böyle bir yarışmaya pek gerek yok :D

Herkesin aklında @Recep Baltaş var fakat ummadık taş baş yarar demişler. :D Eğlenme amaçlı yapılmalı bence.

Bu olayı sidik yarıştırma olarak görmek çok saçma. Ayrıca ''Challenge'' değilde ''İddaa'' terimini kullanırsak daha güzel olur.

Olayı abartmaya gerek yok bence. Tamam Technopat'ın kurum olarak işlerini çok beğeniyoruz ama, aşırıya kaçmamak şartıyla eğlencenin kimseye zararı dokunmaz. Bence bir sefer de olsa yapılabilir.

Ayrıca Ali Güngör'ü niye bu kadar küçümsüyorsunuz:D Ben onu desteklerim böyle bir yarışma olursa. Recep Baltaş'ın Ali Güngör'den nesini üstün gördünüz?

Daha önce tahmini 2000 TL ye toplanacak en kötü bilgisayar (bakkal bilgisayarı) yarışması olmuştu. Bu tüm foruma açıktı ve çok hoşuma gitmişti. İkisinin yarışması yerine bu bütçeye yapılabilecek en iyi bilgisayar veya tersi olabilir. Zaten ikisinin yarışmasından benzer bilgisayarlar çıkar büyük ihtimalle o yüzden gereksiz olur.

Söylediğiniz fikirde güzel fakat benim aklımdaki şahsi düşüncem. Bir bütçe belirlenmeli bunu ister biz belirleriz ister kendileri mesela 1500 TL Monitör kasa klavye vs her şey dahil en iyi bilgisayarı kim toplayacak bir sistem İntel tabanlı diğeri Amd sonucunda örnek veriyorum hangi bilgisayar Gta V de daha yüksek fps alacak hangisi yüksek alırsa o ay ki sistem önerisi Recep abinin veya Ali abinin topladığı sistem olur. Yada işin arka tarafında olan başka yöneticilerin topladığı sistem olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı