Recovery diskler nasıl silinir?

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Fotoğrafta gördüğünüz gibi Recovery diskleri yüzünden diskleri birleştiremiyorum. Bunları silmenin zararı var mı? Yoksa nasıl silebilirim?

1568921261650.png

Çözüm
Silerseniz ilerde işletim sistemi kaynaklı bir sorun olduğunda onarma ve sıfırlama yapamazsınız, bunun dışında bir sorun olmaz. Temiz kurulum yapılabilir. Bu rehber yardımcı olur.

Silerseniz ilerde işletim sistemi kaynaklı bir sorun olduğunda onarma ve sıfırlama yapamazsınız, bunun dışında bir sorun olmaz. Temiz kurulum yapılabilir. Bu rehber yardımcı olur.

Çözüm

Çok teşekkürler. Bu arada uygulayacak arkadaşlar için bir uyarı yapayım. Sakın yanlış bölümleri seçmeyin 2 dakika önce yanlışlıkla Primary olan kısmı siliyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı