RecRoom Windows 11'e yükseltmeden sonra açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Kskdo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 8.1, Nvidia GeForce GT 420M, Intel i3 1st Gen, 0,5 TB Harddisk
RAM
8 GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics, NVIDIA GeForce GT 540M
Anakart
Pegatron A15HC
İşlemci
Intel i5 2. Nesil 2.30 GHz
Windows 7 bilgisayarımı Windows 11'e yükselttim. TPM 2.0 gibi şeyleri karşılıyor bilgisayar.
7'de iken gayet stabil ve hızlı çalışan oyun 11'de yükleniyor ekranında hata vermeden kapanıyor. Çözümü nedir?
Görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor ama oyun ekranda yok.

1690056495748.png

Aslında Windows 7'ye geri döneyim diye düşünüyordum ama 11'e geçme nedenimi hatırladım. 7'de Steam "Steam Windows 7 için çalışmayı XXX gün sonra durduracak" diyordu. Ve RecRoom da bir Steam oyunu. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Windows 7 bilgisayarımı Windows 11'e yükselttim. TPM 2.0 gibi şeyleri karşılıyor bilgisayar.
7'de iken gayet stabil ve hızlı çalışan oyun 11'de yükleniyor ekranında hata vermeden kapanıyor. Çözümü nedir?
Görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor ama oyun ekranda yok.

Eki Görüntüle 1872729

Aslında Windows 7'ye geri döneyim diye düşünüyordum ama 11'e geçme nedenimi hatırladım. 7'de Steam "Steam Windows 7 için çalışmayı XXX gün sonra durduracak" diyordu. Ve recroom da bir Steam oyunu. Ne yapmalıyım?

Öncelikle işlemcin çok eski boşuna uğraşma cano Windows 11 o PC için pek uygun değil çoğu oyunda W7 de aldığın performansın %25 falan daha düşüğünü alırsın tavsiyeem Ubuntu kullan ayrıca HD Graphics için çok iyi sürücüler var mesela OpenGL 4.5 destekli sürücüleri var Ubuntu için.

Windows 10 yükledim çalışıyor şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı