Red Dead Redemption 2 alınır mı?

98046

Kilopat
Makaleler
4
Bildiğiniz gibi oyun çok iyi fiyata düştü ve bir daha bu fiyatlara göremeyebiliriz.
Fakat sistemim kötü, oyunu alsam bile şu an oynayamam.
Ama oyun 2 şubattan sonra zamlanırsa fiyatının 5 katına çıkıp indrimde 3 katına düşme ihtimali çok yüksek.
Öte yandan Epic Games bedavaya verebilir ve Stadia'nın kapanmasıyla birlikte oyunun GeForce NOW'a gelme ihtimali var. ( gelirse 1 saniye düşünmeden alırım )
Ve oyunu şu an almazsam önümüzdeki yaz indiriminde hala 20 TL civarına düşen bir sürü bağımsız oyun alabilirim.

Bu karmaşıklık içinde...
Sizce Red Dead Redemption 2 oyunu alınır mı?

Bildiğiniz gibi oyun çok iyi fiyata düştü ve bir daha bu fiyatlara göremeyebiliriz.
Fakat sistemim kötü, oyunu alsam bile şu an oynayamam.
Ama oyun 2 şubattan sonra zamlanırsa fiyatının 5 katına çıkıp indrimde 3 katına düşme ihtimali çok yüksek.
Öte yandan Epic Games bedavaya verebilir ve Stadia'nın kapanmasıyla birlikte oyunun GeForce NOW'a gelme ihtimali var. ( gelirse 1 saniye düşünmeden alırım )
Ve oyunu şu an almazsam önümüzdeki yaz indiriminde hala 20 TL civarına düşen bir sürü bağımsız oyun alabilirim.

Bu karmaşıklık içinde...
Sizce Red Dead Redemption 2 oyunu alınır mı?

Epic Games'in bedava vereceğini sanmıyorum eğer ileride sistem alma gibi bir fikrin varsa alabilirsin.

Epic Games'in önümüzdeki en az 4 yıl içerisinde RDR 2'yi bedava vereceğini düşünmüyorum.
İhtimaller üzerinden giderseniz Epic Games'de her oyunun ücretsiz olma ihtimali var, her oyun bir gün Game Pass'e gelebilir ancak bunlar olmaya da bilir.
Onun dışında alabiliyorsanız şimdiden alın sonra zamlanırsa üzülmezsiniz.

Eğer sistemin kaldırmıyorsa alma bence. Sistem toplayınca alırsın. Yine bu fiyatları görür. Bu oyunun indirimli halinin en fazla 150-200 TL olacağını düşünüyorum. Sistemin yokken o parayı verme. Bu fiyatlara yine gelir. 90 olmaz belki ama 150-200'e denk getirirsin sistem toplayınca al bence.

Geri
Yukarı