Çözüldü Red Dead Redemption 2 aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NiqhTmaRe

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Resim Öğretmenliği
Oyun oynarken donup herhangi bir hata vermeden kapanıyor. Ne yüzünden olduğunu anlayamaz mıyım? Hata kayıtları falan var mıdır bilgisayarda? Bilgili olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Çözüm
Ben çözümü buldum sanırım. Belgeler\Rockstar Games\Red Dead redemption 2\settings

Ne yazık ki çözülmedi.

Siz bir çözüm yolu bulabildiniz mi?

Kısmen bir çözüm buldum sizde işe yarar mı emin değilim. Deneyin isterseniz.

Vulkan yerine DX12 yaptım ve Belgeler\Rockstar Games\Red Dead redemption 2\settings kısmındaki "sga" ile başlayan dosyaları silip oynamaya başladım dün 3 4 saat kesintisiz oynayabildim. Hiç atmadı. Fakat bu ayarı yaptıktan sonra Steam oyun için FPS gösterme, oyun içi Steam arayüzü ve Steam ekran görüntüsü alma çalışmıyor. Büyük ihtimalle Vulkan yaparsam tekrar çalışacak ama bir daha çökmemesi için böyle kalması daha iyi olacağı düşüncesindeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile ben sorunu çözdüm arkadaşınız oynamak istiyorsanız veya sunucuda tek başınıza olmak istiyorsanız password yazan kısımı istediğiniz bir şey yazın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile ben sorunu çözdüm arkadaşınız oynamak istiyorsanız veya sunucuda tek başınıza olmak istiyorsanız password yazan kısımı istediğiniz bir şey yazın.
SOLO Oynamak mı çözüm. Global server de oynayamıyoruz yani.

Geri
Yukarı