Çözüldü Red Dead Redemption 2 Blackwater'a nasıl girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
20
Oyunun senaryosu gereği Blackwater'a girilmiyor sanırım. Ne zaman oraya girilse peşime düşüyorlar. Ancak Blackwater ahırında kahverengi Turkoman atı satılıyor ve ben o atı istiyorum. O atı almanın bir yolu var mı acaba? Oyunun başlarındayım henüz.

Çözüm
Chapter 6 sonrasında girebiliyorsunuz. Ancak Chapter 6'ya kadar, Blackwater'a girdiğinize peşinize düşüyorlar ve hayatta kalmanız imkansız. Öyle bir ayarlamışlar ki size sıktıklarında canınız anında bitiyor ve ölüyorsunuz.

Tabii, gizli gizli, kenardan kenardan Blackwater'da dolaşırsanız oraları gezebilirsiniz.
Oyunun senaryosu gereği Blackwater'a girilmiyor sanırım. Ne zaman oraya girilse peşime düşüyorlar. Ancak Blackwater ahırında kahverengi Turkoman atı satılıyor ve ben o atı istiyorum. O atı almanın bir yolu var mı acaba? Oyunun başlarındayım henüz.
Chapter 3'de at hırsızlığı gibi bi görev var o görevde var kahverengi Turkoman atı teslim etmeden önce atından in Turkomanin yanına git at seviyesi 1 olana kadar besle 1. Seviye olunca teslim et görevi görev bitince orda oluyor glitch gibi bişey YouTubeda var bakabilirsin

O zaman oynucan dostum.gorevleri yap yani hikayeyi oyna yada direk online basla hic ugrasmadan oyunun sahte deilse tabi

Sizin dediğiniz görevde çetedeki birini kurtarıyoruz. Ondan sonrasında Black Water açılmıyor kampa geri dönüyoruz. Dediğiniz görevin Black Water'e girmekle alakası bile yok sadece adamları takip etmek için oranın yakınına gidiyoruz. Black Water chapter 6'dan sonra açılıyor. Ondan önce hile olmadan gitmek imkansız. Hikaye gereği Arthur Black Water'e gidemiyor zaten oyunun ilk görevinde nedenini anlatıyorlar spoiler olmaz herhalde.
Zaten anlatmak istediğim de o. Olay aslında hile.Normal şekilde görevi tamamlarsan Black Water açılmıyor.Ama mezarlıkta bir şey bulunacaktı yanlış hatırlamıyorsam.Onu bulduktan sonra,John ile beraber ölü veya canlı şekilde aranır hale gelip,ölmeden kaçıp sonra görevi tamamlarsanyine önce kampa gidiyorsun ama Black Water'da açılıyor.

Oyunun senaryosu gereği Blackwater'a girilmiyor sanırım. Ne zaman oraya girilse peşime düşüyorlar. Ancak blackwater ahırında kahverengi turkoman ATI satılıyor ve ben o ATI istiyorum. O ATI almanın bir yolu var mı acaba? Oyunun başlarındayım henüz.

Bende efsanevi jaguarı avlamak için girmiştim zamanında 200 dolar harcamıştım 155 bounty parası ödemiştim olmamıştı 3 kez belki yanlış bir şey yapmışımdır diye deneme yaptım 3'ündede polisler yakaladı oradanda 45 dolar çok fena para kaybı. (RDR'de çok anım var böyle paramı kaybettiğim)

Bende efsanevi jaguarı avlamak için girmiştim zamanında 200 dolar harcamıştım 155 bounty parası ödemiştim olmamıştı 3 kez belki yanlış bir şey yapmışımdır diye deneme yaptım 3'ündede polisler yakaladı oradanda 45 dolar çok fena para kaybı. (RDR'de çok anım var böyle paramı kaybettiğim)
Black Water'a giriş mümkün. John'un çocuğunu kurtarma görevini tekrar açıyorsunuz. Mezarlıkta bulmanız gereken şeyi bulduktan sonra mezarlığın dışında gördüğün insanları kadın,erkek demeden öldürmeye başlıyorsun. Yalnız kelle avcıları geldiği zaman John 'u da öldürtmeden kaçmayı becerip( bu esnada aranma düzeyiniz dead or alive olmalı) görevi tamamlayıp kampa dönüyorsunuz. Bundan sonra Black Water'a girebilirsiniz. Yalnız orada yasadışı bir olaya karışmamanız lazım. Yoksa anında bounty'ler her yandan saldırıyor.

Konuyu tekrar sormak için geldim çözümde chapter 6ya kadar girilemiyor yazmıslar da ben chapter 2deyim daha son 1 görev kaldı o da blackwaterde girdiğim anda 10 kisi falan peşime takılıyor anında ölüyorum kaçılmıyor da nasıl yapacağım o görevi ben?

Geri
Yukarı