Red Dead Redemption 2 Donma sorunu

Fakhir

Centipat
Daha fazla  
  • CPU: i5-6500.
  • GPU: Sapphire Radeon RX 580 Nitro+ 8 GB.
  • 16 GB RAM.
Sürücülerim güncel. RDR 2 oynarken PC 2-3 saniye donuyor sonra eski haline geliyor. Görev yöneticisinden ekrana baktığımda CPU'nun %100 GPU'nun %0 olduğunu gördüm. Sebebi ne olabilir?

cb0a9fcf-cfb1-4aec-990e-a7019c1a5196.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 6600 16 GB RAM GTX 1060 var. Allah aşkına 15 dk sorunsuz oynayamadım. Durmadan oyun donuyor 5 sn sonra düzeliyor. Ne kadar grafik ayarlarını düşürsemde devam ediyor. Güncellemer ile düzelir mi yoksa bilgisayardamı sorun?

i5 6600 16 GB RAM GTX 1060 var. Allah aşkına 15 dk sorunsuz oynayamadım. Durmadan oyun donuyor 5 sn sonra düzeliyor. Ne kadar grafik ayarlarını düşürsemde devam ediyor. Güncellemer ile düzelir mi yoksa bilgisayardamı sorun?

Aynı sorun bende de var. Oyunla ilgili diyorlar inşallah düzelir.

Oyunu kapatıp tekrar aç. Yaparsa tekrar kapatım aç. Ben öyle deneyerek donmadan oynayabiliyorum.

Dediğin şekildede yapıyorum yarım saat çokgüzel sonra bir evin içene giriyorsun yine aynı :) çok kötü optimizasyon

Ekran özelliklerini arttır, işlemciye düşen gücü azalt. Ben orta ayarlardan iki tık ileriye aldım ayarları ağırlığı ekran kartına verdim.

Şu anda öyle zaten. Reddit forumlarındada şu an durum bizimkinden farklı değil. Kimse rahat şeklide oynayamıyor yüzde 90inda FPS düşüsü oyun donması mevcut.

Artık günümüzde her yeni çıkan oyunlarda bir optimizasyon vs. sıkıntılar çıkabiliyor ama ileriki zamanlarda çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı