Red Dead Redemption 2 Donma sorunu

Fakhir

Centipat
Daha fazla  
  • CPU: i5-6500.
  • GPU: Sapphire Radeon RX 580 Nitro+ 8 GB.
  • 16 GB RAM.
Sürücülerim güncel. RDR 2 oynarken PC 2-3 saniye donuyor sonra eski haline geliyor. Görev yöneticisinden ekrana baktığımda CPU'nun %100 GPU'nun %0 olduğunu gördüm. Sebebi ne olabilir?

cb0a9fcf-cfb1-4aec-990e-a7019c1a5196.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durumu görev yöneticisinden izlemeniz hata. MSI Afterburner yazılımı ile değerlerinizi oyun içinde kontrol etmeniz gerekiyor. Siz kullanımlara bakmak için oyunu alta aldığınızda ekran kartına bir yük düşmediği için %0 kullanıma düşüyor. MSI Afterburner yazılımını yükleyip oyun içindeki değerleri paylaşırsanız daha çok yardımcı olabiliriz.

Bu durumu görev yöneticisinden izlemeniz hata. MSI Afterburner yazılımı ile değerlerinizi oyun içinde kontrol etmeniz gerekiyor. Siz kullanımlara bakmak için oyunu alta aldığınızda ekran kartına bir yük düşmediği için %0 kullanıma düşüyor. MSI Afterburner yazılımını yükleyip oyun içindeki değerleri paylaşırsanız daha çok yardımcı olabiliriz.
Donma geçtikten sonra Alt+Tab yaptım.

Donma geçtikten sonra Alt+Tab yaptım.
Bir şey değiştiremeyecektir. Oyunu oynarken kullanımlara ve sıcaklıklara bakmanız gerekiyor. Oyunu siz ne zaman alta alırsanız o saniye kullanımlar düşecektir.

Graphics ve Advanced Graphics olarak ikiye ayrılıyor. Vulkan ve DirectX 12 Advanced kısmında ve şu an locked yazılı kapalı halde.

g2.png
g1.png

Neden ekran kartınızın belleği 7GB olarak gözüküyor.
Bir fikrim yok.
Bir şey değiştiremeyecektir. Oyunu oynarken kullanımlara ve sıcaklıklara bakmanız gerekiyor. Oyunu siz ne zaman alta alırsanız o saniye kullanımlar düşecektir.
Ekran kartı derecesi 65 işlemci dereceleri 45-50 arası anakart 50 derece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı