Çözüldü Red Dead Redemption 2 için patch geliştiriliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

deMarc

Kilopat
Aslında oyunu bitirdim. Günde yaklaşık bir, bazen birkaç kez "exited unexpectedly" hatasını alıp oyundan atmasına rağmen story modunu tamamladım, şimdi de yan görevlerle vakit geçiriyorum. Fakat bu hataları düzelince, özellikle de Anonymous'un Türkçe yaması çıkınca baştan oynamayı düşünüyorum hikayede gözümden kaçan noktalar varsa boşlukları doldurayım diye. Acaba Rockstar'ın bu konuda bir patch çalışması/girişimi var mı resmi ya da gayri resmi, biliyor musunuz? Yoksa oyun bu hatasıyla sevabıyla oynayan oynar mı diyecekler? Rockstar'ın Twitter hesabına baktım GTA V ve RDR2'nin online içeriklerinin reklamı yapılıyor sırf ama online modu daha ciddi sorunlarla doluymuş duyduğum kadarıyla. Sırf bu sorunlar yüzünden Metacritic'te kullanıcı puanı 4.7 gibi rezalet bir seviyeye düşmüş oyunun.

Evet bir patch çalışması var mı, varsa bu konudaki haberleri nereden takip edebiliriz, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı