Red Dead Redemption 2 otomatik at sürme nasıl yapılır?

Soulan1s

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 SUPER
RYZEN 5 3600
ASRock B450M HDV R4.0
Neo Forza(2x8) 16 GB 3200 MHz CL16 RAM
Sandisk SSD PLUS
Meslek
Uçak Bakım Teknikeri
Merhaba. PC'de Red Dead Redemption 2 otomatik at sürme nasıl yapılır?

Haritayı açıp gitmek istediğiniz yeri işaretledikten sonra "V" tuşuna basılı tutun. Sinematik şekilde at yolu takip edecektir.
En son denediğimde yine benim sürmem gerekiyordu. Tekrar girdiğimde denerim teşekkürler.

Haritayı açıp gitmek istediğiniz yeri işaretledikten sonra "V" tuşuna basılı tutun. Sinematik şekilde at yolu takip edecektir.
At demişken ben de bir şey sormak istiyorum. At üstünde giderken silahla nişan alamıyorum ve Halat atamıyorum. Atın üstünde giderken Halat sallamak istiyorum. Ama olmuyor karakter elini kaldırıp indiriyor sağ,sol tık hepsini denedim basılı tuttum.. Bug desen değil çok saçma. Oyun ilerledikçe açılan bir özellik midir bu peki ?

Ben defalarca uyguladım ve dümdüz işaretleyince gitmiyor. Girip deneyeyim.

Eğer gamepad ile oynuyorsanız basma yardımı muhabbeti vardı, ismi tam olarak böyle miydi hatırlamıyorum. 2 veya 3 kez basarsanız otomatik gidiyordu belki onu açmanız gerekiyordur. Oyunu her ne kadar çok iyi bilsem de ayar kısmından pek anlamıyorum default oynuyorum genelde.

At demişken ben de bir şey sormak istiyorum. At üstünde giderken silahla nişan alamıyorum ve halat atamıyorum. Atın üstünde giderken halat sallamak istiyorum. Ama olmuyor karakter elini kaldırıp indiriyor sağ, sol tık hepsini denedim basılı tuttum. Bug desen değil çok saçma. Oyun ilerledikçe açılan bir özellik midir bu peki?

Nişan alabilmen ve kement atabilmen gerekiyor sonradan açılan bir özellik değil.

Evet Gamepad ile oynuyorum ve üç kez basmak gerekiyor A tuşuna art arda.

Oyunu 100 saatten fazla oynamama rağmen ilk kez random bir yere otomatik seyahat ediyor. :D :D :D

1652882434478.png

Yeni konular

Geri
Yukarı