Valorant neden eşcinselliğe bu kadar önem gösteriyor?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Baştan söyleyeyim, homofobik değilim aksine umurumda bile değil isteyen istediğini yapsın, teması güzel bir karakter getiriyorsunuz ve bu karakter non binary yani alaka seviyesi ne? Gekko diye ucube bir şey getiriyorsunuz replikleri arasında "savaşmayın aşko" tarzı şeyler var hani barbie giydirmeye oynuyorum da benim mi haberim yok? Üstüne üstlük hikayede birbirine düşman olan Raze ve Killjoy'u lezbiyen yapıyorsunuz? Yani düşünüyorum ama mantıklı gelmiyor. Tamam bunun sebebi 18 yaş altı Instagram'da gördüğü şeylerden dolayı kendini eş cinsel zanneden çocukları oyuna çekip para kazanmak ama sanırım planları tutmamış para kaybediyorlar.

Yapın yapın da bu kadar fazla olup göze soktukları zaman bu keyifli olmuyor, Riot'un asla bilmediği bir şey optimizasyon mesela, bende yeni duydum böyle sistemlere göre oyun optimize olup FPS'i falan arttırıyor manyak bir şey bir ara denemeleri lazım, ya da gerek yok hadi gidelim ve 1775 VP'den iğrenç ötesi skinler çıkarıp para dilenelim.

Çünkü sjw para getiriyor.

Hocam ben açıkçası öyle düşünmüyorum, en basit örneği LoL, komik şekilde oyunlarda para kazanmalarını sağlayan karakterler ya ağır ya da kocaman göğüslü kadınlar, bunlar sana 10 kazandırıyor ise eş cinsel olanlar sana 5 kazandırıyor, Valorant'ta ben clove için deliren kimseyi görmedim dümdüz kadın karakter getirip non binary demeleri komik oluyor çünkü çok gereksiz.

Göze soktuklarını falan düşünmüyorum beta döneminden beri oynayan biriyim Raze'in lezbiyen olduğunu daha yeni öğrendim.
Onun dışında pazarlama dışında hiçbir amacı yok. Para kazanmasalar umurlarında olmaz eşcinseller falan.
Kaldı ki bunu yapan tek Riot Games değil. Bütün oyun firmaları yapar. Türkiye'de yaygın değil sadece.
Haziran ayı gelince tüm firmaların sosyal medya hesabına bak, LGBT bayrağı yaparlar.

Gayet basit, satiyor cunku. ABD' baskaninin trans haklarini savunmasindan, Avrupa'da Avrupa konseyinde trans bireyler olmasina kadar, moda bu. Gidip Dallas'daki cumhuriyetciler gibi anti sjw politika izleyecek hali yok, iktidar demokratlarda, para da onlarda, fonluyorlar.

American dizileri bile oyle erkekler arasi evlilik vs bunlari normal karsılıyorlar.

Hocam ben açıkçası öyle düşünmüyorum, en basit örneği LoL, komik şekilde oyunlarda para kazanmalarını sağlayan karakterler ya ağır ya da kocaman göğüslü kadınlar, bunlar sana 10 kazandırıyor ise eş cinsel olanlar sana 5 kazandırıyor, Valorant'ta ben clove için deliren kimseyi görmedim dümdüz kadın karakter getirip non binary demeleri komik oluyor çünkü çok gereksiz.
Cinsel dürtülere oynayan şeyler zaten kazandırtıyordu, artık biraz daha SJW'leri dürten şeyler getirdiler o kadar. Bizim ülkemizde çok hissedilmesede yurt dışında baya fonlanan tipler bunlar.

bugs-bunny-looney-tunes.gif

Kulağa bayağı komplo teorisi gibi gelecek ama tüm bunların temelinde Çin Halk Cumhuriyeti'nin batılı ülkelerden "Aşağılanma yüzyılı"nın intikamını alma yatıyor.

Çin şu anda kendi sınırlarında katı olduğu uyuşturucu, LGBT vb. konularda tam aksine batıyı bunlarla bombalıyor. Rusya gibi katı görünmemelerinin sebebi tamamen strateji.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm bu olaylar Çin'in işine geliyor. Hem kendi ülkelerinde baskı rejimini koruyorlar, hem batılı vatandaşlara özgürlükçü imajı verip prestijlerini artırıyorlar, hem de bol bol para kazanıp düşmanlarının toplum temelini dinamitlemeye devam ediyorlar.

Yoksa Çin gibi bir ülkede SJW akımı falan olmaz, adamın aklını alırlar.

Geri
Yukarı