Red Dead Redemption 2 ve GTA 5 indirimde

Bu nays nedir arkadaş hep çıkıyor karşıma.
Tek başına yaşayan biriyim yararlanamazmıyım birileri diyor yok anne babanı sok uygulamaya nays kullansın ?

Saçma sapan bir uygulama işte Papara gibi. Cashback olayı Paparaya göre biraz daha fazla olduğu için kullanan sayısı arttı. Ama şöyle bir sıkıntı var, alışveriş yaptıktan sonra cashback bana 2 hafta sonra geliyor.

Epic'den bir şey alınmaz. Onlar anca aynı oyunu 19 kere bedavaya versin.

Steamden kötü olduğu gerçek evet ama durduk yere cebimizi yakmaya ne gerek var? Trde yaşıyoruz dostum. Topluluk kısmı benim için bir eksik değil açıkçası, oynumu oynar çıkarım. Steamin epicten en büyük artısı steam link ve remote play. Onları da zaten kütüphaneye ekleyip yapabiliyorum.

Onaylı hesaplarda 3 gün içinde geliyor, onaylamada kolayca yapılıyor.

Onaylı hesap olması için İş Bankası müşterisi olmak gerekiyor sanırım. O yüzden hiç uğraşmak istemedim, zaten geç gelmesi de benim için hiç sorun değil sadece bu kadar geç gelmesinin mantığını anlayamadım. Papara'da anlık olarak gelen şey neden sende bu kadar geç, onu bir düşünmek lazım. Bu adamlar yapıyorlar böyle bir şeyi de biz niye yapamıyoruz diye.

Onaylı hesap olması için İş Bankası müşterisi olmak gerekiyor sanırım. O yüzden hiç uğraşmak istemedim, zaten geç gelmesi de benim için hiç sorun değil sadece bu kadar geç gelmesinin mantığını anlayamadım. Papara'da anlık olarak gelen şey neden sende bu kadar geç, onu bir düşünmek lazım. Bu adamlar yapıyorlar böyle bir şeyi de biz niye yapamıyoruz diye.

Uygulama üzerinden destek ile oluyor diye hatırlıyorum. Bu arada kampanyadan en fazla 100₺ kazanılıyor.

Geri
Yukarı