Red Dead Redemption 2 vs. Witcher 3

Zeknight

Femtopat
Katılım
22 Ocak 2021
Mesajlar
15
Oyunların fiyatları da farklı, süreleri de farklı. Çıkış tarihleri de farklı. Sanırım kalite ve detay rdr2, ama evren olarak witcher tabii ki.
 

Stebph

Hectopat
Katılım
23 Aralık 2018
Mesajlar
1.322
Çözümler
6
Ne kadar teknik açıdan RDR 2 çok daha iyi bir oyun olsada, Witcher 3 benim için ayrı bir yerde bulunuyor. Karakterleri, evreni benim için düzenlenmiş gibi. Bir de ben sadece tek oyun olarak değil evren olarak karşılaştırıyorum. Kitapları, diğer 2 oyunu ve dizisini ele alarak.
 

Deathstroke42

Picopat
Katılım
25 Kasım 2020
Mesajlar
110
Adam size RDR 2 mi Witcher 3 mü diye soru sormuş adam akıllı cevap verin ne uzatıyorsunuz? İşinize gelince Witcher 3 baş yapıt hikayesi çok güzel yan görevleri çok güzel. İşinize gelmeyince RDR ile Witcher kıyaslanır mı? Tabii ki kıyaslanabilir neden kıyaslanmasın? 7/24 Witcher'la oyun kıyaslayanlar var onlara takmadınız bunamı taktınız? Tabii o kıyaslayanların çoğunda Witcher kazandığı için normal :D burada RDR'nin daha çok sevildiğini bildiğiniz için, bu tepkiler çok normal. Teknik açıdan RDR tabii ki daha iyi adam size çıkıpta teknik açısından hangisi daha iyi diye sormamış burada RDR 2 ile karşılaştırılmaz gibi şeyler söylemeniz saçma. CDPR Rockstar'a göre düşük evet fakat adam size hangi oyunun oynanışı daha iyi diye sormamış hangisini daha iyi bulduğunuzu sormuş, sormak istemiş. Ve siz uzattıkca uzatmışsınız. Bana göre RDR kat kat daha iyi kimine göre değişir.
 

JusTaUseR

Centipat
Katılım
14 Nisan 2020
Mesajlar
3.725
Makaleler
2
Çözümler
4
Witcher 3 en sevdiğim oyun ama RDR 2 daha iyi objektif bakıldığında.
 

Yunus Özdaş

Hectopat
Katılım
20 Kasım 2016
Mesajlar
121
Çözümler
1
Yer
İstanbul
Rdr2 bir oyunun çıkabileceği seviyeninde yukarısına çıkmış bir oyun. Steam kütüphanemde bulunmasına rağmen girdiğimde sıkılmadan maksimum 2 saat oynayabildim ve oyunu 2 ayda bitirdim. Witcher 3 ise çıktığı seneye göre iyi bir oyun, oyunu steamden satın aldıktan 4 gün sonra bitti.
 
Yukarı