Red Dead Redemption 2 vs. Witcher 3

İki oyunda gayet güzel. Ve Witcher 3 RDR 2 seviyesinde değili aşın bir artık. Metacritic puanları bile aynı oyunların. Sen Witcher 3 sevmedin diye Witcher 3 kötü oyun olmuyor. Aynı şey RDR 2 için de geçerli.

Evet o konuda haklısınız.
Ama yabancılar genelde ikisi karşılaştırıldığında, both are beautiful şeklinde cevap veriyor.

Benim Zelda kalitesinde oynadığım tek oyun RDR2 olduğundan, birisi bana göre RDR2 daha iyi veya Zelda daha iyi dediğinde haklısın derim.
Ben de bu ondan daha iyi şeklinde cevap veremiyorum :p. İkiside eşit benim için.
Kesinlikle Zelda ve RDR 2 konusunda sana katılıyorum. Rdr 2 kalitesinde bir tek oyun var bence Zelda. Fizik mekanikleri olarak bile rdr 2 nin arkasından bence Zelda gelir. İnanılmaz düşman yapay zekası , Her tarafı farklı koşularda olan ve gizemli haritası. Çok beğenmiştim. Shirneler de baya iyidi. Hepsini nerdeyse çözmüştüm. Ama bence rdr 2 yi bir tık sadece öne geçiren unsur Arthur Morgan dur. Bence sadece oyun dünyasının değil herhangi bir hayali karakter olarak kitap ,film , mitoloji vs tarihin en iyi işlenmiş karekteridir. İnsanı bu kadar değiştiren ve etkiliyen bir karekter hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı