Red Dead Redemption 2 vs. Witcher 3

Zelda'da iyidir fakat bana göre RDR ile kapışabilecek seviyede değil.
Sana göre, RDR2 ve Zelda dışında hangi oyun 107 basın kuruluşunun 68'inden 100 puan aldı?
Hangi oyunun fizik motoru ve detay seviyesi RDR2 ile aynı düzeyde?
İki oyunda 97 puana sahip.

Ben nesnel konuştum, kişisel olarak yorum yapacaksam Zelda bir tık daha iyi.

Sana göre, RDR2 ve Zelda dışında hangi oyun 107 basın kuruluşunun 68'inden 100 puan aldı?
Hangi oyunun fizik motoru ve detay seviyesi RDR2 ile aynı düzeyde?

Ben nesnel konuştum, kişisel olarak yorum yapacaksam Zelda bir tık daha iyi.

Hocam zaten bana göre dedim, yoksa bende bayılırım Zelda'ya, dediklerinizde haklısınız zaten, fakat dünyaya sorsanız eminim yine RDR alacaktır.

Farklı tür farklı oyunlar neye göre kime göre biri RPG biri çizgisel bir tanesi ütopik biri gerçekçi biri silah biri kılıç kalkan saçma karşılartırma.
Hocam burada hangi oyun daha iyi demiyorum, size göre hangisi diyorum, takmayın bu kadar ya eğlenmenize bakın sadece soru sordum.

Hocam zaten bana göre dedim, yoksa bende bayılırım Zelda'ya, dediklerinizde haklısınız zaten, fakat dünyaya sorsanız eminim yine RDR alacaktır.
Evet o konuda haklısınız.
Ama yabancılar genelde ikisi karşılaştırıldığında, both are beautiful şeklinde cevap veriyor.

Benim Zelda kalitesinde oynadığım tek oyun RDR2 olduğundan, birisi bana göre RDR2 daha iyi veya Zelda daha iyi dediğinde haklısın derim.
Ben de bu ondan daha iyi şeklinde cevap veremiyorum :p. İkiside eşit benim için.

Geri
Yukarı