Red Dead Redemption 2'yi bitirdim

RDR2 Oynadınız mı?

• evet

• hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Henüz oynamadım ama B1 İngilizce seviyemden dolayı diyalogları %90 oranında anlayabiliyorum fakat böyle bir oyun için hiçbir detayı atlamak istemiyorum. Türkçe Yama çıkar çıkmaz alıp oynayacağım ancak Rocktar Games'in Türkçe dil seçeneği koymayıp yamaya da karşı olması oyunu satın alıp oynama hevesimi kırmadı değil. Türkçe dil seçeneği beklemiyoruz zaten ama bari yamasına müsaade et.
Merhaba, İngilizce seviyenizi nasıl tespit ettiniz?

Merhaba, İngilizce seviyenizi nasıl tespit ettiniz?
Merhaba. İngilizce kursunda her seviye için ayrılan konular var. Örneğin; geçmiş, gelecek, şimdiki zaman gibi daha birçok konuları ihtiva eden konulara hakimseniz belli bir seviye üzerinde kalıyorsunuz. B2 ve üzerisinde anlatılan gramerler var ve onlara hakim değilim. Sadece B1 konularına kadar eğitim aldım ancak kelime bilgim fazla. Bu şekilde öğrenebiliyorsunuz. Her seviyede öğrenilmesi gereken gramer ve kelime bilgisi bellidir.

Yahu be Rockstar neden bu kadar güzel oyun yaparsın. Açık dünyası, hikaye sunumu, ana hikaye odaklı yan görev dağılımı, çok iyi bir prologue bölümü. Be arkadaş bu kadar olmaz dedim ya. Hayatımda oynadığım en iyi oyunu yapmış adamlar. Resmen adamlar yeni bir kalite çıtası belirlemişler bu oyunla. Ah arthur, tüberkülozlu ve fedakar abim. Ulan john, götürdün abigail ablayı da. :D ah ulan bu kadar güzel bir şeyin bittiğine hala inanamıyorum. O ne detay öyle ya. Adamlar atın hayalarına kadar her şeyi düşünmüş. Yapılacak her türlü hareket düşünülmüş ve oyun mekaniklerine yedirilmiş. Oynamayan, oynayamayan yakınınız falan varsa gidin oynatın bu oyunu. Hayatımda deneyimlediğim en güzel oyun ve saatleri verdiği için Rockstar kardeşimize teşekkür ediyor diğer oyunlarını da bekliyorum.

Sistem olsa oynarız...

Merhaba. İngilizce kursunda her seviye için ayrılan konular var. Örneğin; geçmiş, gelecek, şimdiki zaman gibi daha birçok konuları ihtiva eden konulara hakimseniz belli bir seviye üzerinde kalıyorsunuz. B2 ve üzerisinde anlatılan gramerler var ve onlara hakim değilim. Sadece B1 konularına kadar eğitim aldım ancak kelime bilgim fazla. Bu şekilde öğrenebiliyorsunuz. Her seviyede öğrenilmesi gereken gramer ve kelime bilgisi bellidir.
Peki resmi olarak İngilizce bildiğimi kanıtlamam için kurs almam yeterli mi? Sınavları olmuyor mu? (Konuyu dağıttım kusura bakmayın)

Hikayesi, karakterleri, oynanışı, görselliği, görevleri, açık dünyası ve Arthur Morgan'dan dolayı oynadığım en iyi oyun. Oynadığım oyunlar arasında en iyi yazılmış karakterler bu oyundaydı.

Bende %13 lerdeyim fakat RX 590 Ultra'da 30 kare oynatıyor bu oyun için yeni ekran kartı almak şart oldu. Türkçe yamanın sonu fiyasko olmasaydı bugüne kadar çoktan bitirmiştim hep yamayı bekledim. 😭

Peki resmi olarak İngilizce bildiğimi kanıtlamam için kurs almam yeterli mi? Sınavları olmuyor mu? (Konuyu dağıttım kusura bakmayın)
İş başvurularında eğitim aldığınız kurstan sertifika gösterebiliyorsunuz. Ancak İngilizceye çok önem verilen yerlerde bizzat sınava tabi tutarlar. Örneğin; THY'de pilot olmak istiyorsanız TOEFL'dan en az 70 puan alıp "speaking"den 18 ve üzeri almanız gerekiyor. Ya da IELTS 6 puan ve üzeri. Yabancı dilin önem arz etmediği yerlerde sertifika ne kadar işe yarar bilemem ancak yabancı dilin önem arz ettiği yerlerde sertifikaya bakmazlar, belirledikleri yabancı dil sınavlardan aldığınız puana bakarlar. Yabancı dil sınavlarından belirlenen puanı almak için de kursa gitmek şart değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı