Red Dead Redemption PS4'e alınır mı?

Oynanır. Ben PS4'ten bitirdim bir sorun yaşamadım Düşük FPS başlarda tat kaçırabilir ama sonrasında gözünüz alışır bir şey olmaz. Eski oyun bilmem ne diyenlere takılmayın RDR 2 gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir. Oyundaki atmosfer, canlı dünya, grafikler şimdiki yeni nesil oyunlara taş çıkartır.

Almak istediği oyun RDR1 hocam RDR2 olsa alınır ama RDR için değmez şu anki fiyatı.

İyi sosyaller RDR serisini severek oynayan biriyim RDR 2'yi oynadım RDR 1 de oynamak istiyorum fakat PS4 de 30 FPS olduğunu gördüm akıcı oynanır mı ya da aldığıma değer mi?
PS4'de oyunu bitirdim, haliyle Saint Denis ve Valentine'de kasıyor onun harici 30 FPS ama kasma donma yok sadece hantal olan oyun daha hantal gözüküyor.

O fiyatı hak eden bir oyun değil. Ne genel kalite olarak(İnsanlar oynamadığı için bilmiyor lakin RDR1 özellikle RDR2 ile kıyaslandığında çok kötü kalıyor) ne de PS4 performansı olarak. Ya düzgün bir PC varsa emülatör ile Türkçe yama kurarak oyna ya Xbox konsolun varsa Xbox mağazasından 64TL'ye satın al ya da internetten izle.

Geri
Yukarı