Redbox vs Superbox

yavuzcar1

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dodrum geriş mahalllesinde yaşıyorum Superbox kullanıyorum oyunlarda en az 60*70 ping akşamları oynanmaz oluyor en üst modelini kullanıyorum 300 TL idi sanırsam Vodafone Redbox daha mı iyi çeker kullanan varsa yardım edebilir mi?

Dodrum geriş mahalllesinde yaşıyorum Superbox kullanıyorum oyunlarda en az 60*70 ping akşamları oynanmaz oluyor en üst modelini kullanıyorum 300 TL idi sanırsam Vodafone Redbox daha mı iyi çeker kullanan varsa yardım edebilir mi?
Hocam zorunlu olarak mı Superbox kullanıyorsunuz?

Hocam, baz istasyonlarından sinyal aldıkları için ping normal, ben de telefondan girdiğimde bu pinglerde oynayabiliyorum. Annemin telefonu vodafone, onunla 42 ping alıyorum. Bildiğim kadarıyla bu box'lar taahhütlü sizin ne kadar süre oldu alalı?

Hocam, baz istasyonlarından sinyal aldıkları için ping normal, ben de telefondan girdiğimde bu pinglerde oynayabiliyorum. Annemin telefonu Vodafone, onunla 42 ping alıyorum. Bildiğim kadarıyla bu Box'lar taahhütlü sizin ne kadar süre oldu alalı?

Ev 6 kişi biri Netflix açtı mı 1000 ping e fırlıyor bunu ek olarak alacağız.

Olduğunuz bölgede hangi hat daha iyi çekiyorsa muhtemelen o daha gecikmesiz olur diye düşünüyorum. Vodafone olan bir telefon varsa onun ile hız testi(speedtest vs.) yapın, kendi internetiniz ile kıyaslayın. Çıkan sonuçlara göre o firma ile irtibata geçebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı