Reddeden Kızla Nasıl Arkadaş Olunur?

Bu konu sanırım kilitlenmeli.
Özel not:"Ece'lere güvenmeyiniz."

Kızla hala konuşuyoruz etütte rastgele bir yere oturdum yanıma gelmişti yer olmadığı için. Baya konuştuk, kız ilk defa benle bu ladar rahat konuşuyordu hayret ettim. Aramızın bozuk olup olmadığını sordum. "Hayır niye olsun ki?" dedi. Galiba kızın şarteller attı.
Ne diyelim hayırlısı olsun.

Bu konu sanırım kilitlenmeli.
Özel not:"Ece'lere güvenmeyiniz."

Kızla hala konuşuyoruz etütte rastgele bir yere oturdum yanıma gelmişti yer olmadığı için. Baya konuştuk, kız ilk defa benle bu ladar rahat konuşuyordu hayret ettim. Aramızın bozuk olup olmadığını sordum. "Hayır niye olsun ki?" dedi. Galiba kızın şarteller attı.

Anlamıyor musun? Hiç kullanılmamak üzere bekletilen ego stepnesisin. Kızın sana bakışı bu.

Anlamıyor musun? Hiç kullanılmamak üzere bekletilen ego stepnesisin. Kızın sana bakışı bu.
Katılıyor ve şöyle diyorum. Acilen kızı bırakıp kendi yoluna gitmelisin gerekirse radikal karar al ve kızın numarası sosyal medya hesabı varsa engelle konuşmaya çalışıcak. Senin ona karşı hislerinin değişmesi kızı şaşırtıcak. Fırsat kollayıp senin konuşmaya çalışıcak, kızla sohbet ederken futbol maçı gibi düşün. Kıza sürekli gol pası veriyorsun. Kıza açılmışsın ve olmamış ama kıza diyorsun ki biz küs değil miydik? Değildiniz. Bak hem konunu devamı yok hem kız noktayı koyuyor. Bu işler taktik işi değil ama tavır değiştir. Ve unutma senden daha önemli hiçbir kız okey.

Neden arkadaş olmak istediğiniz tam olarak anlamadım. Daha önce reddedildiyseniz bir daha reddedilmeniz olası. Bundan dolayı bu işi sündürmenin pek de bir alemi yok. Başka insanlara şans tanıyın. Yeni ufuklara yelken açın. Merak etmeyin hayatınız boyunca yalnız kalacaksınız demek değildir bu.

Geçen konuya da atmışlardı ben de tekrar buraya bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu dünyada hep erkekler kaybeder.
Dostum böyle diyerek baştan kaybediyorsun zaten.

Bir de benim için yakın beyler.. [emoji20]
Bu dünyada hep erkekler kaybeder. Bir daha anlamış olduk
Boşver ilerde bulursun kafana göre kızı kızların ne tür erkek sevdiğini söylerim ama ban yerim. bu ara da lütfen banlamayin küçük birşeyi yazmadığım için bu şekilde forum dan soğutuyorsunuz not mobildeyim.

Boşver ilerde bulursun kafana göre kızı kızların ne tür erkek sevdiğini söylerim ama ban yerim. bu ara da lütfen banlamayin küçük birşeyi yazmadığım için bu şekilde forum dan soğutuyorsunuz not mobildeyim.

Benim üzüntülerim kısa sürer ya :D Hangi tür erkekler sevdiğini gayet iyi biliyorum tecrübelerim var :D Herkesde şöyle bir algı olmalı ''olmadıysa o kaybetti ben değil'' :)

Eğer ki gerçekten reddettiyse zorlamanın alemi yok. Önüne bakacaksın, hayatına bakacaksın. Reddeden kızla arkadaş olunmaz. O yoluna bakacak, üzülen yine sen olacaksın. Aynı konuyu yaklaşık 2 sene önce ben de açmıştım. Üzüldüm, çok üzüldüm ama yoluma baktım. Hayatın sana ne getireceğini bilemezsin. Hayat belki başka birisini karşına çıkaracak. Anlatacağım şu; zor olacak, fakat unutmaya bakacaksın. O seni reddedip ilerde kabul ederse bil ki onun sevgisi gerçek değildir. Gerçek olsaydı, bekleseydi kabul ederdi. "Şaşırdım", "beklemiyordum" gibi şeyler tamamen bahanedir, bunu bil.

Yeni konular

Geri
Yukarı