Reddedildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gece yatmadan önce dinleyin veya gün içerisinde herhangi bir iş ile ilgilendiğinizde. Ruhunuzu rahatlatın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok sevdiğim bir parçadır hocam daha sık dinlerim artık. :)
Bana pek umrunda değilmiş gibi gelmedi. Bu konu da onu sana sürekli hatırlatmaktan başka bir işe yaramayacak. Bol şans.
Umarım hatırlatmaz çünkü bir kez gelince gitmiyor hocam. Ama geleceğini sanmam merak etmeyin.

Ben olsam o kızla bir daha konuşmazdım. Arkadaşımla da arama mesafe koyardım. Yanlış kişi varmış yanında ve kızda sanırım pek takmamış. Keyfimin kahyası nedir ya? Ben olsam direk onu yazar yazmaz engel atardım. Geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızın tepkisi arkadaşınızın saçma sapan bağırmasından kaynaklıda olabilir. Ancak ne olursa olsun kızın verdiği cevap kırıcı. En iyisini yapmışsınız bende 2 sene boyunca sevdiğim kişiden böyle vazgeçmiştim ve buna benzer hareketleri olan bir arkadaşımla arama mesafe koymuştum. Artık deneyim der geçerseniz hayatınızda başarılar.

Aynen hocam, haklısınız. Saldım zaten kızı artık, umurumda değil kendisi.

Hocam bir daha önerim kıza açılmadan önce biraz ağzını aramanız. Aslında reddedeceği belliymiş. Yaptığı tavırlardan dolayı da muhtemelen egolu biri. Geçmiş olsun hocam zaman her şeyin ilacıdır.

Ayrılman cidden iyi olmuş tavrından zaten kızın ne halt olduğunu anlayabilirsiniz
Hiç aşık olmadım acınızı bilemem ama kızlarla çok konuştuğum olmuştu genede geçmiş olsun her şey gidip geçici zaten bir şey olmaz.

Şu hayatta yapacağım en son şey telefondan birisine açılmak. Normal bir şekilde evet hayır ihtimali %50 iken, telefonda %10. her şeyi geçtim telefonda oldu mu SS alıp okul grubunda, kız grubunda paylaşılma olasılığınız yüzde 85. telefonda açılmaya karşı olmamın sebebi, kızın bütün arkadaşlarına, yakınlarına vb. sorması, haberin yayılması ve bazı sizi sevmeyen insanların kızın aklına kötü şeyler sokması. Böyle de olunca siz kızın fikrini değil, arkadaşlarının fikrini alıyorsunuz ki bu da haliyle düşürüyor ihtimali.

Bunu okuyan kişi, sen sen ol telefondan mesajla açılma, git ne diyeceksen gerçekte de.

Gideni yolcu etti gözlerim, ve gelene merhaba dedi bu kimsesiz dilim. Ortalarda gezinen oldu dilenci ellerim. Bu son demiydi sonbaharın son yaprağında son gülümseme ki nefesi son çekişti içime, son bahardı. Güz ağırdı, gün üzeri bir tebessüm etti, yüz saklı kaldı. Her düşende kırılan onca göçebeyiz. Biz dünden olma yarına varma garibeyiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı