Reddedildim

Merhaba, 3 gün önce benimle yaşıt bir kıza çıkma teklif ettim. İlk önce normal sohbet şeklinde geçti ve gayet iyi ilerliyordu. Sonra fotoğrafımı attım ancak çok özensiz bir fotoğraftı (aptallık yaptım), kız 1 dakika düşünmeden "Tatlısın ama tipim değilsin, üzgünüm" diyerek reddetti. Ben de ona hoşça kal dedim, kalp attı. Bundan 3 gün önce kıza anonim bir soru sorma uygulamasından "Sevgilin var mı?" diye sormuştum. Sanırım kız benim sorduğumu anlamış olacak ki reddettikten 4 saat sonra "Bunu biliyor olmalısın haha." diyerek cevap verdi. Sonra profil fotoğrafımı değiştirdim, düzgün bir fotoğrafımı koydum. Kız daha sonra Instagram hesaplarındaki (sadece yakın çevre/normal hesap) çoğu fotoğrafını kaldırdı. Ayrıca henüz Instagram'dan engellemedi.

Sizce nasıl unutabilirim? 3 gündür çok ruhsuzum. İlk kez bir kıza açıldım onda da ret yedim. Ayrıca pişman olma ihtimali var mı?

Not: Yaşım profilde 21 yazıyor ancak 15 yaşındayım. Saçma şeylerden gereksiz anlam çıkarmış olabilirim. Uzun olduysa kusura bakmayın. İçimi dökmek istedim.
Boş ver, sana kız mı yok?

Merhaba, 3 gün önce benimle yaşıt bir kıza çıkma teklif ettim. İlk önce normal sohbet şeklinde geçti ve gayet iyi ilerliyordu. Sonra fotoğrafımı attım ancak çok özensiz bir fotoğraftı (aptallık yaptım), kız 1 dakika düşünmeden "tatlısın ama tipim değilsin, üzgünüm" diyerek reddetti. Ben de ona hoşça kal dedim, kalp attı. Bundan 3 gün önce kıza anonim bir soru sorma uygulamasından "sevgilin var mı?" diye sormuştum. Sanırım kız benim sorduğumu anlamış olacak ki reddettikten 4 saat sonra "bunu biliyor olmalısın haha." diyerek cevap verdi. Sonra profil fotoğrafımı değiştirdim, düzgün bir fotoğrafımı koydum. Kız daha sonra Instagram hesaplarındaki (sadece yakın çevre/normal hesap) çoğu fotoğrafını kaldırdı. Ayrıca henüz Instagram'dan engellemedi.

Sizce nasıl unutabilirim? 3 gündür çok ruhsuzum. İlk kez bir kıza açıldım onda da ret yedim. Ayrıca pişman olma ihtimali var mı?

Not: Yaşım profilde 21 yazıyor ancak 15 yaşındayım. Saçma şeylerden gereksiz anlam çıkarmış olabilirim. Uzun olduysa kusura bakmayın. İçimi dökmek istedim.

Yüzünü bize de at ki yorumlayalım.

Böyle olduktan sonra zaten kızlardan hepten soğudum. Zaten hiçbir zaman kızlarla konuşan, takılan eden biri olmadım. Okulda bile kızlar gelirse arkadaş ortamına direk uzaklaşıyorum. Ülkenin yarısından fazlası bu karakterde olacağı için sanırsam ileride yalnız kalacağım.
Yalnızlıkta insanı yıpratıyor, hiç şansımız yok bizim.

Bu yaşadığını kazanılan bir deneyim olarak düşün, bardağın dolu tarafına bak. Eğer şu an yaşadığını deneyimsiz bir şekilde 18-19 yaşlarında yaşadığını düşünürsek psikolojik olarak daha ağır darbe alırdın.

Öyle diyen bir kızın bir yerine tekme atmak lazım da neyse, tipim değilsin diyor ya, sen kimsin ki kendini bir şey sanıyorsun 😂, hayırlısı kardeşim yeter ki kendini ihmal etme, senin sevgin seni özel yapan şey o yüzden kullandırtma bunu, seven sevgisidir sevileni değerli yapan.

Yeni konular

Geri
Yukarı