Reddedildim

x1c0n

Picopat
Katılım
4 Şubat 2021
Mesajlar
44
Çözümler
1
Merhaba, 4 aydır konuştuğum çok sevdiğim ve değer verdiğim bir kız vardı ve 10 gün kadar önce kendisine hediye bir kitap alıp arasına not, kendisi için çizdiğim bir resim koyup ona verdim teşekkür etti bana. Kız için şiir yazdım ve o şiirle açılmaya karar verdim, daha önce kimse için bir şiir yazmamıştım ama çok güzel olmuştu. Yakın zamanda şiiri verip açıldım ve reddetti, ben sevmiyorum arkadaş kalalım klişelerini söyledi ilk defa bir açılmıştım çok üzüldüm. Birkaç gündür sınıftaki serseri denebilecek ağzından küfür eksik olmayan sınıftakilere zorbalık yapan bir çocukla konuşuyor ve oldukça yakın gibiler. Canımı sıkıyor çünkü onda olup bende olmayan ne olabilir diyorum hiçbir saygısızlığımın olmadığını ve onu hiç üzmediğimi düşünüyorum. Her neyse uzun bir yazı oldu içimi dökmek istedim. Ha bir de bağlama öğrenmeye karar verdim unutup rahatlamak için.
 

Kazuma Kiryu

Kilopat
Katılım
12 Eylül 2016
Mesajlar
5.750
Çözümler
27
Yer
Kamurocho
Birkaç gündür sınıftaki serseri denebilecek, ağzından küfür eksik olmayan, sınıftakilere zorbalık yapan bir çocukla konuşuyor ve oldukça yakın gibiler.
Hanım kızımız pek doğru yolda değil gibi, bırak kendisi kaybetsin. Üzülme hiç.
 

mertcangurler

Picopat
Katılım
29 Ocak 2021
Mesajlar
843
Makaleler
2
Çözümler
2
Bu forum sadece teknoloji forumu değil. Kullanan herkesin her sorununu kurallar çerçevesinde konuşup tartışabileceği ve sosyalleşebileceği bir yer. Eğer bu konudan rahatsızsan tıklamazsın olur biter. Girip de saçma sapan cümleler kurmak gereksiz. Kardeşimiz demek ki üzülmüş ve içini buraya dökmek istemiş. Saygısızlık yapmana lüzum yok.
 
Yukarı