Redmi 10 MIUI 13 gelmedi

Classox

Decapat
Daha fazla  
Cihazım Redmi 10. 2022 güncelleme alacağı yazıyor her yerde fakat Note 8 Note 9 gibi eski cihazlara bile geliyorken gelmişken benim cihazıma henüz gelmedi. Neden olabilir?

Note 10s kullanıyorum bana da gelmedi.
gelmesi gereken ilk cihaz sıralamasında bizim cihazlarımız saçmalık gerçekten
Bende Redmi Note 10 Pro var dün akşam gelmişti güncellememiştim şu an baktığımda güncelleme yok gözüküyor.
o nasıl oluyor anlayamadım?
Mi 10t Pro kullanıyorum bana da gelmedi.
saçmalık niye gelmiyor ne zaman gelecek acaba
Bazı Xiaomi modellerine yazılım gelmesi geç sürebilir takipte kalın
2 ay olmuş çıkalı?

Gelmesi gereken ilk cihaz sıralamasında bizim cihazlarımız saçmalık gerçekten

O nasıl oluyor anlayamadım?

Saçmalık niye gelmiyor ne zaman gelecek acaba

2 ay olmuş çıkalı?

Hocam önce yeni çıkarttıgın telefonlara veriyıor sonra size telefonun destekliyor mu onu bilemem ama desteklerse kesin gelecektir

Gelmesi gereken ilk cihaz sıralamasında bizim cihazlarımız saçmalık gerçekten.

O nasıl oluyor anlayamadım?

Saçmalık niye gelmiyor ne zaman gelecek acaba.

2 ay olmuş çıkalı?

Hocam söylediğim gibi dün güncelleyici uygulamasından baktığımda MIUI 13 güncellemesi var diye bildirim gelmişti performans düşmesin diye güncellememiştim ama şu an yok.

Hocam önce yeni çıkarttıgın telefonlara veriyıor sonra size telefonun destekliyor mu onu bilemem ama desteklerse kesin gelecektir.

Kullandığım telefon çıkalı 1 ay bile olmadı daha ve Xiaomi'nin kendi resmi sitesinde en ön sırada güncelleme alması gereken telefon olarak yazılmış.
Hocam söylediğim gibi dün güncelleyici uygulamasından baktığımda MIUI 13 güncellemesi var diye bildirim gelmişti performans düşmesin diye güncellememiştim ama şu an yok.
en son paketi indir seçeneğine tıkla istersen bir şeyler değişiyor sanırım hocam

Kullandığım telefon çıkalı 1 ay bile olmadı daha ve Xiaomi'nin kendi resmi sitesinde en ön sırada güncelleme alması gereken telefon olarak yazılmış.

En son paketi indir seçeneğine tıkla istersen bir şeyler değişiyor sanırım hocam

En son paketi indir senin şu an kullandığın en son yüklediğin ROM

Yeni konular

Geri
Yukarı