Redmi 7 vs Mi A2 Lite

Arkadaşlar online olarak sipariş verebilsem Note 6 Pro'yu tercih ederdim fakat maalesef mağazadan alacağız bu yüzden bu iki telefon arasında kaldım ve benimde gönlüm Redmi 7 den yana.

Kardeşim aynı telefonu kullanıyor. Evet kamerası tatmin edici değil fakat şarjdayken herhangi bir sorun yok ve pili gayet iyi gidiyor. Acaba telefonunuzda bir arıza olabilir mi?
Bilmiyorum şuan Mi 8 Lite kullanıyorum. Ekran olayı genel bir sorunu araştırmıştım. Şarjdayken Google'a birşeyler yazmaya çalışın eğer o sorun varsa kendini belli eder, bazı tuşlara basmaz. Pil konusunda evet dayanıyor fakat 4000 mAh olmasına rağmen çokta tatmin edici değil açıkcası.

Arkadaşlar senet ile alıyoruz aylık 50-100 TL artık öyle öyle ödüyoruz o yüzden bu 2 cihaz arasında kaldım. İnternetten alabilsem keşke, alabilmiş olsaydım Note 6 Pro'yu kucaklardım.

Bu iki cihazın kameraları iyi değil, J7 Prime kamera olarak çok kötü zaten. Geçmeye değmez kamera olarak bu iki cihazda.
Peki ne alınabilir velev ki internetten almaya ikna ettim Note 6 Pro iyimidir ?
Bu iki cihazın kameraları iyi değil, J7 Prime kamera olarak çok kötü zaten. Geçmeye değmez kamera olarak bu iki cihazda.
Şuan ki J7 Prime'min ekranı kırık yaptırıp devam mı edeyim yaptırmaktan da yana değilim açıkçası fakat bu iki cihaz arasından birini mecbur olarak almak durumunda kalırsam hangisinden yöne yapayım tercihimi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı