Redmi 7 vs Mi A2 Lite

TevfikCan023

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bu iki telefon arasında bir seçim yapmak zorundayım hangisini almam gerek sizce? Oyun oynayan birisi değilim, fotoğraf, videoyu bir tık iyi çeksin yeter. J7 Prime kullanıyorum iki cihazdan J7 Prime'ye göre iyidir herhalde kamera yönünden sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

Redmi note 8 al bütçe arttır.

Adam bugün alacağım diyor. Sen başka telefon önerip bütçe arttır diyorsun. İlla ki o iki telefon arasındaysa ve gidip mağazadan alacaksan kendin görmen gerek. Çünkü her ne kadar Mp değerleri aynı olsa da lens farkları olacağından a2 Lite seçerdim

Redmi note 8 al bütçe arttır.
Aldığım yerde 2899 TL nasıl alayım ? A2 Lite 1400 TL, Redmi 7 1500 TL.
Tam olarak bütçeniz nedir? Yetiyorsa Meizu X8 modleline bakmanızı tavsiye ederim.
Mağaza dan alacağım için maalesef o model yok bu iki model arasında kaldım. Kamerası hangisi iyi ise onu alacağım. Birde J7 Prime kamerası bu iki telefona göre kötüdür değil mi hayal kırıklığına uğratmaz beni.

Arkadaşlar bugün bu iki telefon arasında bir seçim yapmak zorundayım hangisini almam gerek sizce? Oyun oynayan birisi değilim, fotoğraf, videoyu bir tık iyi çeksin yeter. J7 Prime kullanıyorum iki cihazdan J7 Prime'ye göre iyidir herhalde kamera yönünden sizin de görüşlerinizi bekliyorum.
Mi A2 Lite pişmanlıktır. Kamerası çok kötü. Telefon şarjdayken ekran tam basmıyor. Pili 4000 mAh olmasına rağmen hızlı bitiyor...

Mi A2 Lite pişmanlıktır. Kamerası çok kötü. Telefon şarjdayken ekran tam basmıyor. Pili 4000 mAh olmasına rağmen hızlı bitiyor...
Kardeşim aynı telefonu kullanıyor. Evet kamerası tatmin edici değil fakat şarjdayken herhangi bir sorun yok ve pili gayet iyi gidiyor. Acaba telefonunuzda bir arıza olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı