Redmi 8A TWRP'ye girmiyor

Dvm95

Decapat
Daha fazla  
Pixel Experience ROM kuracağım uyumlu TWRP'yi indirdim ama TWRP açılmıyor. Fast boottayken ses açma ve güç tuşuna basıyorum ama siyah ekran çıkıyor ve kalıyor. O ekranda güç tuşuna basılı tutunca yine Fastboot menüye geliyor. Ne yapmam lazım?

Pixel Experience ROM kuracağım uyumlu TWRP'yi indirdim ama TWRP açılmıyor. Fast boottayken ses açma ve güç tuşuna basıyorum ama siyah ekran çıkıyor ve kalıyor. O ekranda güç tuşuna basılı tutunca yine Fastboot menüye geliyor. Ne yapmam lazım?

Yanlış veya uyumsuz TWRP kurmuş olabilirsiniz.

Hocam hemen yardımcı olayım.

Yeni telefonun hayırlı olsun.
Bu TWRP dosyası:
Bu OEM kilidi açma rehberi:
Bu da TWRP kurmak için sana yardımcı olacak rehber:
Aklına takilan soru olursa sorabilirsin.

Hocam bu dosyalarla yapın ve bootloader kilidinin, USB hata ayıklama kilidinin ve en önemlisi, MI kilit açma durumunun açık olduğundan emin olun.

@Dvm95 bu arada hocam o telefon için Pixel Experience önermem ağır geliyor. MIUI 10 sürümünü kurabilirsiniz.

Son düzenleme:
Siz pixel Experience ROM kurmuş muydunuz ve aynı bu linklerle mi kurdunuz? Ve Android 12 mi 13 müydü kurduğunuz? Ben bu attığınız TWRP'yi denedim ve açılmıştı ama install yaparken pixel ROM'u şu hatayı verdi: Updater process ended with error: 255 errror installing ZIP file bu hatayı LineageOS 19 kurarkende aldım yeniden mi denesem? @Jack İşte

Siz pixel Experience ROM kurmuş muydunuz ve aynı bu linklerle mi kurdunuz? Ve Android 12 mi 13 müydü kurduğunuz? Ben bu attığınız TWRP'yi denedim ve açılmıştı ama install yaparken pixel ROM'u şu hatayı verdi: Updater process ended with error: 255 errror installing ZIP file bu hatayı LineageOS 19 kurarkende aldım yeniden mi denesem? @Jack İşte
Hocam normal o lanet telefon recovery üzerinden adam gibi sistem atamıyor. Ben 12 kurmuştum aşırı kasıyordu. Fastboot üzerinden kuracaksınız sistemi.

Bağlantı geliyor bir kaç dakikaya.

Hocam normal o lanet telefon recovery üzerinden adam gibi sistem atamıyor. Ben 12 kurmuştum aşırı kasıyordu. Fastboot üzerinden kuracaksınız sistemi.

Bağlantı geliyor birkaç dakikaya.

Yani pixel Experience ROM'unu Fastboot'tan mı kuracağım.

Yani Pixel Experience ROM'unu Fastboot'tan mı kuracağım?
Evet, ama dediğim gibi ben başka bir ROM (Android 9 sisteme sahip ROMlar) veya direkt MIUI 10 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı