Redmi 9T telefona reset atmadan YouTube'da sesler düzgün gelmiyor

leblebi01

Yoctopat
Daha fazla  
Telefonum Redmi 9T iki yıllık bir telefon. Bir süre ilk alındığında kapalı ortamda çalışmadan bekledi sonrasında telefonu açtığımda arama yapınca sesler bir anda kesiliyordu. YT'den veya Netflix'ten bir şeyler izlerken ses kesiliyordu, bu durum Google'a girdikten sonra gerçekleşiyordu. Girmezse sorun olmuyordu, düzeltmek için yeniden başlatıyordum ama 8-9 ay önce tamamen artık Google'a girmeme gerek kalmadan uygulamadan çıktığım an yine girdiğimde kesik kesik gelmeye başladı. Artık her bir şeyler izlemek istediğimde telefonu yeniden başlatmak zorundayım. Telefonu tamirciye vs. götürdük ama sonuç alamadık. Üstelik 5 ay önce telefon kendi kendine kapanmaya da başladı güncelleme yapamıyorum çünkü telefonun sistemi kabul etmiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışından alınma ondan dolayı olduğu söylendi.

Saçmalık internetten MIUI rom yükseltme adına bir sürü rehber var. Araştırıp MIUI sürümünüzü yükseltin. Ayrıca cihaza hard format atın tüm sorunlarınız çözülür muhtemelen.. Yanlız bir not ekliyim. Cihaz IMEI repairli ise ve bu işlemler için teknik bilgiye sahip değilseniz yükseltme yapmayın cihazınız kullanılmaz hale gelir.

Saçmalık internetten MIUI ROM yükseltme adına bir sürü rehber var. Araştırıp MIUI sürümünüzü yükseltin. Ayrıca cihaza hard format atın tüm sorunlarınız çözülür muhtemelen. Yalnız bir not ekleyem. Cihaz IMEI repairli ise ve bu işlemler için teknik bilgiye sahip değilseniz yükseltme yapmayın cihazınız kullanılmaz hale gelir.

Bu format işlerinden pek anlamıyorum gittiğim kişilerde dediğim gibi söyledi merak ettiğim donmasının ve başa sarmasının nedeni güncelleme mi?

Geri
Yukarı