5000 TL koltuk önerisi

Bütçe
5000
Neye karar verdin dostum benimde bütçem seninle aynı kararsız kaldığım için alamadım henüz :D
Bu fiyata oyuncu koltuğu almayı düşünmüyordum ama XPrime ın sırt kısmının ileri geri ayarı olması benim için önemli etken oldu.
XPrime siparişi verdim.

Hocam merhaba. Üründen memnun musun?
Ürün elime dün ulaştı, şuan gayet güzel. 1 günde yorum yapmak çok doğru olmaz.
Şöyle bir olay yaşadım satıcı hiç zorluk çıkarmadı.
Kurye ''Aşağı gelip ürünü alabilirseniz güzel olur.'' dedi ben de indim.
Kutunun alt kısmını resmen kocaman yarmışlar, sanırım taşırken tutma yeri olsun diye.
Kurye kutuyu araçtan indirirken o kısmı görmedi ve o kısımdan çıkan tekerin üstüne sertçe yere koydu.
Eve geldim baktım tekerin iç kısmı kırılmış, bu yüzden yerine takınca yerinden düşüyordu.
Sandalyeyi tekerlerin üstüne oturtunca sıkıntı kalmadı fakat ben yine de satıcıya söyledim.
Hiç zorluk çıkarmadan yeni tekeri kargoya verdiler.

Ürün elime dün ulaştı, şuan gayet güzel. 1 günde yorum yapmak çok doğru olmaz.
Şöyle bir olay yaşadım satıcı hiç zorluk çıkarmadı.
Kurye ''Aşağı gelip ürünü alabilirseniz güzel olur.'' dedi ben de indim.
Kutunun alt kısmını resmen kocaman yarmışlar, sanırım taşırken tutma yeri olsun diye.
Kurye kutuyu araçtan indirirken o kısmı görmedi ve o kısımdan çıkan tekerin üstüne sertçe yere koydu.
Eve geldim baktım tekerin iç kısmı kırılmış, bu yüzden yerine takınca yerinden düşüyordu.
Sandalyeyi tekerlerin üstüne oturtunca sıkıntı kalmadı fakat ben yine de satıcıya söyledim.
Hiç zorluk çıkarmadan yeni tekeri kargoya verdiler.
Hocam beğendiniz mi koltuğu ?

Uzun arastirmalarim sonucu xprime markasinin kötü yorumlari sildirdigini, parca kalitesinin 1-2 yil ancak dayanabilecek seviyede olduğu ve eğer garanti süresi içinde kırılma vb olursa çoğunlukla "kırık aksam garantiye girmez" dediklerini, kargo suresinin asiri uzun oldugunu, yanlis eksik hatali parca gelmesi durumunda yenisini kargolama isini de uzattiklarini ogrendim. Eger garanti suresi icerisinde parca kirilirsa size yenisini alma linkini atiyorlarmis. Valla ozellikleriyle xdrive 15li den ucuz olup mekanizma ozelligi olarak geri yatma geri uzanma ve kilitleme vb hosuma gitmisti alacaktim fakat yukarida anlattigim gibi ofisel firmasini sark kurnazi olarak degerlendirmis cogu kisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı