Çözüldü Redmi 9T'ye PixelExperience nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1Mehmet_Bey

Centipat
Daha fazla  
Cihazım Redmi 9T,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu birkaç kere izledim ve vendor dışındaki gerekli bütün programları indirim. Redmi 9T vendor dosyası bulamadım, o olmadan kurulum yapsam ne gibi eksiklikler olur? Ayrıca daha önce TWRP kullanmadım kurulum için yardımcı olursanız sevinirim. Şu anda Android 12 MIUI 14.0.2 EU ROM kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anlayamadım, MIUI 14 EU ROM nasıl kurduğumu mu sormak istediniz? Cihaz Türkiye kayıtlı.

Videodaki arkadaş normal Redmi 9T pixel ROM'dan başka bir ROM kuruyor normalden farkı nedir biliyor musunuz?

Ben bu videodaya bakarak indirdim pixel kendi sitesinden Redmi 9T ROM'u indirip kudum bütün Custom ROM'lar aşağı yukarı bu şekilde kurulur.

Eğer telefon orangefox modundayken PC de telefonun hafızası görünmüyorsa bu videoda 4:00 dakikadan başlayıb 5:30 dakikaya kadar olan işlemleri yapın. Sorun düzelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Cihazım Redmi 9t,

Şu anda Android 12 MIUI 14.0.2 EU ROM kullanıyorum.

9T ile nasıl yaptınız yurt içi mi?

Bu likden orangefox kurtarmasını indirin.
Eskiden bu telefona pixel ROM kurmuşdum vendor olmadan sıkıntısız bir şekilde kurdum bir şey olmadı Hintli abi sağ olsun videonun linki burada böyle kurdum bu videoda orangefox kurtarmasını indirmeyin bu Android 11 için benim verdiğim indirin.

9T ile nasıl yaptınız yurt içi mi?

Anlayamadım, MIUI 14 EU ROM nasıl kurduğumu mu sormak istediniz? Cihaz Türkiye kayıtlı.

Bu likden orangefox kurtarmasını indirin.
Eskiden bu telefona pixel ROM kurmuşdum vendor olmadan sıkıntısız bir şekilde kurdum bir şey olmadı Hintli abi sağ olsun videonun linki burada böyle kurdum bu videoda orangefox kurtarmasını indirmeyin bu Android 11 için benim verdiğim indirin.
Videodaki arkadaş normal redmi 9t pixel romdan başka bir rom kuruyor normalden farkı nedir biliyor musunuz?

Son düzenleme:

Videodaki arkadaş normal Redmi 9T pixel ROM'dan başka bir ROM kuruyor normalden farkı nedir biliyor musunuz?

Ben bu videodaya bakarak indirdim pixel kendi sitesinden Redmi 9T ROM'u indirip kudum bütün Custom ROM'lar aşağı yukarı bu şekilde kurulur.

Eğer telefon orangefox modundayken PC de telefonun hafızası görünmüyorsa bu videoda 4:00 dakikadan başlayıb 5:30 dakikaya kadar olan işlemleri yapın. Sorun düzelir.

Çözüm

Allah sizden de, videodaki Hintli dayıdan da razı olsun sonunda istediğim animasyonlara, hıza ve stabilizasyona kavuştum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı