Redmi Note 10 Pro Hala Alınır mı?

@etNemo çok iyi parlaklık değeri. Şimdi baktım hatta bu değerdeki en ucuz telefon. Note 8'in nit değeri 700 diye hatırlıyorum ve ips ekran. Note 8 ya da pro versiyonu tam hatırlamıyorum ama kullanan arkadaşım gündüz parlaklığı otomatikte değil manuel yüksek seviyede bırakıyor yetersiz geldiği için. Note 10 pro kat kat daha iyi.

İyi tanımınıza uymayan yanları nelerdir ?🙃
Kamera kalitesi istediğim düzeyde değil. Başkasında var mı bilmiyorum ama çok hızlı ısınıyor bendeki. Son olarak telefonla görüşme sırasında ekran kendi kendine açılıyor. Bu sorun aldığımdan beri var ve sensörleri bozuk sanırım. Sırf bu yüzden hoparlör kullanıyorum sürekli.

Kamera kalitesi istediğim düzeyde değil. Başkasında var mı bilmiyorum ama çok hızlı ısınıyor bendeki. Son olarak telefonla görüşme sırasında ekran kendi kendine açılıyor. Bu sorun aldığımdan beri var ve sensörleri bozuk sanırım. Sırf bu yüzden hoparlör kullanıyorum sürekli.

Telefona GCAM yükleyebilirsiniz. Üstüne güzel bir XML bulursanız çok iyi oluyor.

Eğer çok ısınıyorsa MIUI 12.5'a çevirebilir ya da kernel değiştirebilirsiniz.

Şimdi hatırladım, kronik sıkıntısı sensörleri düzgün çalışmaması. Çoğu Redmi Note 10 Pro'da var bu sıkıntı.

Telefona GCAM yükleyebilirsiniz. Üstüne güzel bir XML bulursanız çok iyi oluyor.

Şimdi hatırladım, kronik sıkıntısı sensörleri düzgün çalışmaması. Çoğu Redmi Note 10 Pro'da var bu sıkıntı.
Teşekkür ederim öneriler için ama bunlarla uğraşacak zamanım olmuyor çok maalesef.

Sensör sorunu kafama takıldı...

Eminim OnePlus 9/Pro anlattığınız gibi çok üstündür ancak kredi kartı ile alıp taksitlendireceğim için seçenek gibi gözükmüyor, ben de OnePlus almaya çok niyetliydim ancak bundan dolayı elim kolum bağlı.
hocam bir facebook grubu var ben de ordan almıştım sitesi var link atabilirim isterseniz ayrıca pro değil düz 9 modeli

Gönderebilirseniz sevinirim.

Gönderebilirseniz sevinirim.
aynı telefonu kullanıyorum burdan aldım imeı hariç bir sorun yaşamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı