Redmi Note 10 Pro Hala Alınır mı?

aynı telefonu kullanıyorum burdan aldım imeı hariç bir sorun yaşamadım

Benim için eksi yönü çok fazla TR'de satılsa alırdım ama ROM vs. uğraştığım için sürekli IMEI yenilemek ve tek hat kullanılması sıkıntı çünkü ben çift hat kullanıyorum, teşekkür ederim gene de hocam.

Hocam ben o işe girmek istemiyorum, her rom değiştiğinde her güncelleme geldiğinde tekrar imei ile uğraşmak istemiyorum. Bir ikincisi çift hat olarak kullanamıyorsun sanırım imei atılmış cihazı, bu durumda da eksi benim için. Kaldı ki taksit ile alacağım, kaçaklar benim için opsiyon değil :)
Yakınlık sensörünü iptal edebiliyorsunuz.
Çok sinir bozarsa en son bunu yaparım ama illaki fix, modül bir şey bulunur. Teşekkürler.

Kamera kalitesi istediğim düzeyde değil. Başkasında var mı bilmiyorum ama çok hızlı ısınıyor bendeki. Son olarak telefonla görüşme sırasında ekran kendi kendine açılıyor. Bu sorun aldığımdan beri var ve sensörleri bozuk sanırım. Sırf bu yüzden hoparlör kullanıyorum sürekli.
Konuşurken birkaç defa yüzümle görüşmeyi sonlandırdığım oldu. %1 den daha düşüktür oran. 2 yıla yakındır kullanıyorum telefonu 10 defa anca olmuştur. Bundan önceki telefonumda daha sık yaşadığım bir sorundu onun da görüşme başlayınca yandaki tuştan tuş kilidini kapatarak önüne geçmiştim. Hoparlör ile görüşme yaparken sesimin az geldiğini birkaç farklı kişi belirtti. Nedenini bilmiyorum. Normal görüşmede sorun olmamasına rağmen.

Konuşurken birkaç defa yüzümle görüşmeyi sonlandırdığım oldu. %1 den daha düşüktür oran. 2 yıla yakındır kullanıyorum telefonu 10 defa anca olmuştur. Bundan önceki telefonumda daha sık yaşadığım bir sorundu onun da görüşme başlayınca yandaki tuştan tuş kilidini kapatarak önüne geçmiştim. Hoparlör ile görüşme yaparken sesimin az geldiğini birkaç farklı kişi belirtti. Nedenini bilmiyorum. Normal görüşmede sorun olmamasına rağmen.
Ben çok şık yaşıyorum. Özellikle konuşurken karşıdaki kişi, 'Alo, alo! Orada mısın?' diye sormaya başlıyor bir de bakıyorum sessize almışım. Bunu kaç kez yaşadım sayamam inanın.

aynı telefonu kullanıyorum burdan aldım imeı hariç bir sorun yaşamadım
İmei de ne gibi sıkıntılar yaşadın hocam?

Geri
Yukarı