Redmi Note 10 Pro'dan Note 12 Pro'ya geçmek mantık mı?

12 k dedim çünkü yarı fiyatını azıcık üstüne geliyor yd yoksa bu telefonu satıp 3 k koyacağım.
Hocam S21 alabilirsiniz YD olarak. Note 20 ultra alabilirsiniz. Bunlar PUBG'de sabit 60fps veren telefonlar. Ele alış hissiyatı falan tam bir amiral gemisi. Giriş segmenti telefon hissiyatı vermiyorlar xiomi gibi. Özellikle note 20 ultra.

Hocam S21 alabilirsiniz yd olarak. Note 20 Ultra alabilirsiniz. Bunlar PUBG'de sabit 60FPS veren telefonlar. Ele alış hissiyatı falan tam bir amiral gemisi. Giriş segmenti telefon hissiyatı vermiyorlar Xiaomi gibi. Özellikle Note 20 Ultra.

Hocam Samsung yd yok. Yoksa bende Samsung seviyorum.

Dikkatli okursanız onu örnek olarak söyledim. Bilgisayar örneği çok saçma. Oyun laptopları her işi görürken oyun telefonları (işlemci odaklı) her işi kesinlikle göremez. Düzgün kameraya sahip olmuyorlar. Xiomi fanboylarıyla tartışacak zamanım yok dostum. O paralara asla xiomi alınmaz. Xiomi dediğin olay ucuzluğuyla bilinen bir marka. 3-4 sene önce herkes ucuz diye alıyordu bunu fırsat bilip fiyatları yükselttiler. Elinde hala xiomi olanlarda senin gibi telefonun fanlığını yapıyor.
Ben burada Xiaomi'nin fanboyluğunu falan yapmıyorum. Oradan atlayan sizsiniz herhangi bir bilgisi olmadan konuya. Telefonun kaç fps verdiğinden vs bir haber dolaşıyorsunuz sonra gelip yanlışınızı düzeltince fanboy oluyor. Araştırın... Araştırmak, deneyim önemlidir. Ben size gidin 20k'ya Xiaomi falan alın demiyorum. Sadece istenilen düzeydeki bir telefonun fiyatını belirtir nitelikte bir yazı yazdım. Bilgisayar örneği de saçma değil. İşiniz ne ise ona göre bir şey alırsınızı anlamanız gerekiyordu ama alt anlam çıkarma da vasat... Fiyatlar yükseldi biliyorum ama ben zaten daha önceden de bir sürü telefon kullandım. Sadece şu anda elimde Xiaomi var diye fanboyu olmuyoruz. Tekrardan araştırın, deneyin sonra gelin yorum yapın.

Ben burada Xiaomi'nin fanboyluğunu falan yapmıyorum. Oradan atlayan sizsiniz herhangi bir bilgisi olmadan konuya. Telefonun kaç FPS verdiğinden vs bir haber dolaşıyorsunuz sonra gelip yanlışınızı düzeltince fanboy oluyor. Araştırın... Araştırmak, deneyim önemlidir. Ben size gidin 20K'ya Xiaomi falan alın demiyorum. Sadece istenilen düzeydeki bir telefonun fiyatını belirtir nitelikte bir yazı yazdım. Bilgisayar örneği de saçma değil. İşiniz ne ise ona göre bir şey alırsınızı anlamanız gerekiyordu ama alt anlam çıkarma da vasat... Fiyatlar yükseldi biliyorum ama ben zaten daha önceden de bir sürü telefon kullandım. Sadece şu anda elimde Xiaomi var diye fanboyu olmuyoruz. Tekrardan araştırın, deneyin sonra gelin yorum yapın.

Hocam öneriniz var mı?

?

Xiaomi almayın.

Hocam sizde sorun var yd dememde sorun yaşıyorsunuz.

Ben burada Xiaomi'nin fanboyluğunu falan yapmıyorum. Oradan atlayan sizsiniz herhangi bir bilgisi olmadan konuya. Telefonun kaç FPS verdiğinden vs bir haber dolaşıyorsunuz sonra gelip yanlışınızı düzeltince fanboy oluyor. Araştırın... Araştırmak, deneyim önemlidir. Ben size gidin 20K'ya Xiaomi falan alın demiyorum. Sadece istenilen düzeydeki bir telefonun fiyatını belirtir nitelikte bir yazı yazdım. Bilgisayar örneği de saçma değil. İşiniz ne ise ona göre bir şey alırsınızı anlamanız gerekiyordu ama alt anlam çıkarma da vasat... Fiyatlar yükseldi biliyorum ama ben zaten daha önceden de bir sürü telefon kullandım. Sadece şu anda elimde Xiaomi var diye fanboyu olmuyoruz. Tekrardan araştırın, deneyin sonra gelin yorum yapın.

Hocam 12 Pro 5 g nasıl?

Son düzenleme:
Hocam 12 Pro 5 g nasıl?
Performans olarak Note 10 Pro'dan daha iyi fakat kullanma deneyimim veya kullanan bir tanıdığım olmadı. Ama büyük bir sıkıntısı var. O da Note 10'dan ve diğer telefonlara göre şarjının çok hızlı bitmesi. Yani birkaç saat oyun oynayacaksınız, şarja takmanız gerekecek, sonra tekrar kullanacaksınız ve yine şarja takmak gerek. Bu da kötü olan bataryayı iyice kötü yapacak. Bu fiyata genel kullanımda daha iyi telefonlar olduğunu düşünüyorum ki vardır da.

Performans olarak Note 10 Pro'dan daha iyi fakat kullanma deneyimim veya kullanan bir tanıdığım olmadı. Ama büyük bir sıkıntısı var. O da Note 10'dan ve diğer telefonlara göre şarjının çok hızlı bitmesi. Yani birkaç saat oyun oynayacaksınız, şarja takmanız gerekecek, sonra tekrar kullanacaksınız ve yine şarja takmak gerek. Bu da kötü olan bataryayı iyice kötü yapacak. Bu fiyata genel kullanımda daha iyi telefonlar olduğunu düşünüyorum ki vardır da.

10 Pro şarjım su gibi gidiyor 120 Hz de.

Geri
Yukarı